Kui see on Sinu esimene külastus, siis tutvu
palun korduma kippuvate küsimustega klikates selleks ülal asetseval lingil. Enne uue postituse lisamist pead Sa registreeruma.
Postituste lugemiseks vali meelepärane foorum allpool olevast nimekirjast.
Siin madis64, OSX kahtlesid, kui ma tootjalt uurisin ja vastuse sain. Minu arust oleks viisakas vabandada, kui pidevalt valet informatsiooni jagatakse. Viimane väide käis konkreetselt Innouse toite kohta OSX-ile, kus ta postitas hoopis teise mudeli pildi.
Huvitav, mitu korda ma pean vabandama et härrased rahule jääksid? #41
Sorry jah, mulle jäi mulje et 190 on olemas, nüüd vaatasin ettepoole kaugemale ja 160 hoopis.
Mis puutub mingisse toitejuttu, siis oli meil üks julge mees kes lubas korraldada pildid oma lelust, kuid tänaseni pole see julgus sihile viinud. See pisipilt, mille päritolu on ebaselge, ei näita aga kuigivõrd ernevusi ja mis peamine - PicoPSU on ju ka seal samamoodi olemas. Nii et milles seisneb see "pidev vale informatsioon"?
Kahtlemine on eluterve asi. Tänu kahtluste põjendatuse läbiuurimisele saame ju selgeks kas kahtluseks oli alust või mitte. See protsess on ju otseselt seotud püüdega areneda, mis?
Foorumlane Stoosoorok postitas oma esimeses postituses selles teemas konkreetsest aparaadist piisavalt pilte. Vale informatsioon seisnebki selles, et pannakse ühe aparaadi pilt teise asemele ja isegi ei vabandata, konkreetsel juhul ajasid segi ZEN II-e ja ZENith-II-e-.Teisel korral kirjutasid, et ZENith III on loobunud SSD kettast, mis on järjekordne eksitus, jälle sa ajad segi erinevad mudelid. Järgmisena hakkasid Madise infot uskuma ja kiitsid takka, et Hegel H 160 nähtavasti ikka muudab analoogi digiks ja kahtlesid, kui ma otse firmast uurisin nende pädevuses. Moi oli see, kes kirjutas, et analoogkanal on läbiv. Laidate asju mida ei tunne. Lyngdorfi kohta oli sul ütlemine, et nad kasutavad 20 aastat vana süsteemi, vabanda, kui vana vinüül on või CD formaat? Natuke vanemad? Makilindist ei räägigi.
Tead, mina ei ole insener, mulle meeldib võrrelda asju mitte paberil, vaid ma panen nad kõrvuti ja kuulan, mis on meeldivam.
Üles pandud augustis, aga toitest rääkisime juunis, mis tavaliselt on paar kuud enne augustit... ja üleüldse teises teemas. Kas tõesti arvad et sinu teemad on nii tähtsad et muud jälgida ei ole...?
Neid järeldusi mis siin nüüd #63 postis välja pakkusid, ma isegi ei kommenteeri, sest nagu sa isegi ütled - sa pole insener, seega ma ei eelda et sa üldse aru saad mis tähendab näiteks 390kHz PWM.
Head kuulamist!
Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
Konfutsius
Ja nüüd "kuulajaküsimus" - milline on "väga hea dac-iga" loodud analoogsignaali mõte, kui selle digiteerib (ja kui ei ole digivõimendiga tegu, siis muundab uuesti analoogsignaaliks) järgneva seadme "ilmselt mitte nii hea dac"?
Natuke näotu on vanat teemat ülesse soendada, aga just see kindlas kõneviisis kirjutatud lause häiris mind. Jutt siis Primare CD 31-st analoogsignaali saatmine Hegel H 190-e. Kuna mingit digitaliseerimist ei toimu, siis võiks hilisemas kommentaaris seda väljendada, me kõik ju eksime. Vastasel korral mõjub see tootele halvustavalt.
Ja Madis, ma soovitaks sul kunagi aega leida ja kuulata Primare CD 31 mängijat, ja sa unustaksid ära oma Marantzi. Tõsi, siis peaks sa ka paremad kõlarid vaatama.
Aega on palju mööda voolanud, aga lõpuks sai tehtud test, mida ma ootasin. Nimelt testida, kuidas mängib
Innuos
Zenith 2 ripitud CD plaate.
Aga selleks võrdluseks oli vaja head CD mängijat, mida polegi nii lihtne leida. Minul endal on kodus Sony UBP- X800 Blu-ray mängija koaksiaalväljundiga ja CD mängija Philips 723, samuti koaksiaalväljundiga. Kasutades neid transpordina ja kasutades DAC-ina RME ADI 2 DAC Fs-i, oli tulemus võrreldes Innuosega masendav. Loomulikult kasutasin ma sama plaati ja sama plaadi rippi, mis tehtud kiirusega 7x. Panin tööle Innuosest faili ja CD mängijast plaadi üheaegselt, hiljem vahetasin DACi sisendeid. Sony ei kõlba üldse CD-d mängima, Philipsist ootasin tänu suht heale transpordile rohkemat, aga allajäämine Innuosele oli siiski suur.
Aga täna tuli külla lugupeetud foorumlane Novembre kunagise Krelli tippmängija-DACiga, mudel KPS -20i CD Player. Otsustasime siis kuulata, kuidas kõlab Innousega ripitud fail võrreldes originaalplaadiga läbi sama Krelli. Ja esimest korda suutis CD mängija võrdväärselt Innousega võistelda! Tegemist siis mängijaga, mis 1995. aastal maksis 9000 dollarit.
Vähemalt enda jaoks sain kinnituse, et lugupeetud foorumlase OSX-i väidet, et Innuos ei suuda CD plaati korralikult rippida, ei maksa tõena võtta.
Hiljem testisime ka Krell vs. RME, aga see ei puutu enam siia teemasse.
Milles need erinevused seisnesid ja mis neid põhjustada võiks?
Näiteks Sony blu-rayl on kõrge ots tuhm, Philipsil aga puudub helis avarus ja suurus. Mis neid põhjustab, ma ei oska öelda, aga võid alati ise kuulama tulla.
Kui sul mingi normaalne cd mängija on, võid ka selle kaasa võtta.
Vähemalt enda jaoks sain kinnituse, et lugupeetud foorumlase OSX-i väidet, et Innuos ei suuda CD plaati korralikult rippida, ei maksa tõena võtta.
Ma nagu olin ja olen kõhklev kasutatud optilise draivitüübi suutlikkuses midagi hästi teha, see pole samas väide et Innuos ei suuda korralikult rippida - me lihtsalt ei tea kaua tegelikult aega läheb ehk kui palju kasutatakse parandusalgoritme ja kas need on piisavad. Läpakadraivid on kehvad seadmed igal pool, mitte spetsiifiliselt Innuoses. Mina sain praegu teada lihtsalt seda et kasutaja Veix7 on tulemusega rahul ja ei tee kuulates ilmselt vahet. See on kõik tore, kuid kopeerimise veatust see otseselt ei tõesta.
Lisaks on selles testis osalenud BR ja CD mängijad nii erinevad nagu siga ja kägu, nii et tegelikult nendega võrdlusmomenti pean olematuks - Sony on optimeeritud 48kHz kellagruppi ja Philips... born ca 2002, no ei ole mingit usku et tal isegi transpordina siis või täna mingit sooritust oleks, VAM 12 mehhanismile vaatamata.
Kas kasutusel olid analoogväljundid? Mul on Sony iseloomustamiseks samad sõnad võtta, kuid need kehtivad analoogi puhul. Ma pole teda kunagi digis ühendanud, va resiiveriga... See helipläust mis videoga kaasas, digis küll teistmoodi pole kui muude asjadega.
Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
Konfutsius
Comment