Teade

Collapse
No announcement yet.

Helisüsteemile laud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Helisüsteemile laud

    Mõtlesin, et võiks soetada ühe ilusa aluse oma võimendile, tuunerile, vinüülikale ja ehk ka kassetikale. Aga pole nagu kuskil märganud selliseid laudasid. Ehk keegi teab netis mõnda kohta või teeb enda lauast pilti.
    Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
    www.sansui.us/AU-9500.htm

    #2
    mul näiteks ise ehitatud laud. Tavaline laud kus siis võimendi ja cd deck on peal ning subbakas on lauaall. Päris asjalik minu arvates

    Comment


      #3
      Mõtlesin ka, et ehk ehitaks midagi ise, saepuruplaati on lademetes. Aga kuidas plaat katta, et ilus ka jääks? Eriti just otsad.
      Hetkel on kodus mingi sektsioonkapp, mis on ise tehtud, aga see mölakas ei meeldi mulle eriti ja plaanin selle välja visata. Sellel on otsad nii, nagu lõigates jäänud on
      Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
      www.sansui.us/AU-9500.htm

      Comment


        #4
        oi mul ikka ilus lakitud ja puha

        Comment


          #5
          Originally posted by Ufonaut21@Jul 22 2004, 23:24
          oi mul ikka ilus lakitud ja puha
          Tee pilti, ehk saan mõne idee B)
          Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
          www.sansui.us/AU-9500.htm

          Comment


            #6
            mul näeb välja nagu tavaline laud heleda lakiga üle võõbatud. Mulle täitsa meeldib
            Pilti võin millalgi teha küll

            Comment


              #7
              külasta mõne disaineri mööblipoodi, sealt peaks kõvasti ideid saama

              Comment


                #8
                Mul siis selline tavaline laud http://www.pilt.ee/photo/110205/2779694/

                Comment


                  #9
                  Tee vineerist, kata karvase kattega nagu kõllidel. Proovi leida mingi antistaatiline materjal.

                  Comment


                    #10
                    http://www.hutter.co.at/custom/Photos/Rack_01.jpg

                    See ülesehitus on päris tore Aga ehitamine raske...
                    Saaksin kuskilt mingi hea projekti, idee, siis oleks võimalus lasta teha see.

                    Ei tea, kas selline karvik koju ikka ilus on... kogub tolmu ainult
                    Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                    www.sansui.us/AU-9500.htm

                    Comment


                      #11
                      Sa tahad siis rohkem sektsiooni jah. Mine kola ka natuke mööblipoodides ringi ja vaata mis leiad. Võid leida päris huvitavaid asju

                      Comment


                        #12
                        Tundus et tahad nn. töölauda (DJ teema)
                        Viisakat lauda otsi mööblipoest.

                        Comment


                          #13
                          Ehituspoodides müüakse ka erinevate suurustega 80*40, 80*60 jne. mööbliplaate kõik otsad tehtud, võibolla saad nendest midagi valmis nikerdada

                          Comment


                            #14
                            Olen muidu ise vaadanud Tallinna erinevates mööblikauplustes tehnikale mõeldud ( riiuleid, kappe jne) kuid peaks ütlema, et valik on üldiselt väga nigel. Üldjuhul on müügil tv alused kus paar riiulit ka tehnika jaoks. Eks kõige mõistlikum ongi ise midagi meisterdada. Võimalus on seljuhul ka ise disain välja mõelda ja materjal valida.

                            Comment


                              #15
                              Hi fi mööbliga on Eestis üldiselt lood kehvad.Sellel alal on maailmas palju tegijaid,kuid meil piirdub valik enamasti tv-lauaga.Mingil määral tegeleb Viva Elektroonika niisuguse firma nagu Empire toodanguga.Rocca Vivas oli mingi audio-rack hiljuti ka müügil.Empire on Malaisia firma ja viimistlus jätab natuke soovida,kuid hinnatase on teistega võrreldes mõistlkum(alates 1500.-eek).Teine võimalus on lasta teha laminaadist või MDF plaadist detailid ,käia mööblifurnituuri poes ning lasta fantaasial lennata.
                              Eelnevalt mainiti siin Hutteri racki.Kellel huvi võib otsida internetist ka inffi taoliste firmade kohta nagu Atacama,Soundstyle,Sonus,Optimum,Apollo,Spectral ja Sound Organisation.Venemaa tootja Metaldesign mööbel tundub samuti tasemel olema.
                              Hi fi teemalistel internetilehekülgedel on tavaliselt mingi osa pühendatud aksessuaaridele.Sinna kuuluvad ka rackid.
                              Nii et ideede ammutamise kohti jagub.

                              Comment

                              Working...
                              X