Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimendi poed rootsis?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võimendi poed rootsis?

    Esmalt tere kõigile!
    Küsiksin siis ,et kas keegi oskab öelda (on ise käinud) kus kandsi stockholmis on audio poode ja kas on lootust sealt ostes ka odavamalt saada ?
    Olen kuulnud ,et rootsis asub mõne kauba märgi tehas ja järelikult peaks seal olema siis ju mõne kaubamärgi audio kaubad odavamad?
    Igatahes ei osanud kusagile mujale oma küsimusi esitada.
    F&F

    #2
    ,,scandic,, oli omal ajal hi-fi kassett decki tegija
    10a. tagasi omasin täitsa sellist.
    Ka rootsist toodud ja sel ajal oli odav ja meil ei olnud selliseid saadagi.
    Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

    Comment


      #3
      rootsis tehakse genexxa kõlle ja ettani snusi :P muud ma öelda ei oska.

      Comment


        #4
        aga kas kellelgi on genexxaga kogemusi ? sellesmõttes et on nad head kõllid ? (ma ei mõtle mingit kvaliteeti eriti , muidugi on ka see tähtis , aga nii üldiselt ?)

        Comment


          #5
          Mul ka analoogne küsimus, mind just huvitaks kas keegi teab, kuskantis Helsingis võiks leida igasugu "vanakraami" poode, kust elektroonikat olla võiks.
          On kuulda olnud küll jutte, et soomest tuuakse kõlareid jm. kraami odavalt, aga midagi kindlat keegi ei räägi...

          Comment


            #6
            vaatahelsingis rongijaama juures ringi, seal on suurimad tehnikapoed.

            Comment


              #7
              Kuule teadmamees, kui nii tark selle koha pealt oled, äkki oskad siis Helsingis soovitada mõnda poodi, kust odavlt kasutatud kidravõime saab?
              Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

              Comment


                #8
                Soomes võiks vaadata kirbuturgudele...
                Tunnen mõnda soomlast, küsisin, kust võiks selliseid kasutatud elektroonika asju leida... peale turu nad küll ei osanud aidata :huh:
                (mees, kellelt küsisin, tegeleb hobikorras elektroonikaga)
                Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                www.sansui.us/AU-9500.htm

                Comment


                  #9
                  vabandage, aga ega keegi tevalo foorumi liikmetest lähiajal rootsi ei lähe?

                  Comment


                    #10
                    läheb küll. Aga kas mul aega poodide otsimiseks jääb on kahtlane.

                    Comment


                      #11
                      ~10(vb. ka veidi enam) aastat tagasi tegelesid osad nutikad ärimehed sellise skeemi järgi, et korjasid soomes-rootsis prügikastide äärde veetud kodutehnika üles, vedasid eestisse ja mis kõlbas läks kohe müüki, mis mitte, nendele väike remont, telekatele ehk secam ploki lisamine ja kah müüki.
                      Võimalik, et praegugi samamoodi head kraami võimalik hankida, siin tuleb juurde ainult ajaline nüanss, ehk kaua omal on võimalik ringi kolada ja kraami koguda ning võibolla ka transpordiprobleem.

                      Comment

                      Working...
                      X