Teade

Collapse
No announcement yet.

võimu kanalite yhendamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    võimu kanalite yhendamine

    kas olex võimalik sellel ressiiveril kanalid yhendada et nagu parem ja vasak kokku et siis võimsus topelt olex?

    #2
    See olekski sildamine, millest lõpmatuseni juttu olnud. Otsi.
    Ükskõik milline võimendi, kui tootja poolt ette nähtud ei ole, siis lihtsalt "kokkuühendamisega" ei saa midagi.

    Comment


      #3
      aga kui ma kanalid kokku panen sis nagu läbi võib ka kärsata või??? kuidas see sildamine on sis lihtsalt kanalite juhtmed kokku we? ja sis kas rööbiti või jadamisi???

      Comment


        #4
        No kas on raske panna otsingusse sõna "sildamine"??
        Ei saa seda paari sõnaga seletada ja kogu infot pole ju mõtet ümber kirjutada

        Comment


          #5
          lubage, ma vastan ühe sõnaroduga

          http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?show...&hl=sillatamine

          see sillatamine on muide vale väljend aga no kärab küll
          -

          Comment


            #6
            a sis nagu see faasiinverter ette yhele kanalile ja R1-st regullin sisendid võrdseks ja siis võimu lõpust yhel + teiselt - ja teised otsad vabax jäävad ja sis töötab we?(niikuinii panin kõigega mööda)

            Comment


              #7
              :angry: juba jälle! milleks sul seda vaja sillata on? Kusagilt kuuri nurgatagant olete kuulunud midagi ja juba läheb lahti. Enne kui midagi teed uuri asja ja alles siis küsi kuidas käib, ütlen lühidalt et ei käigi ja kui tahad loomkatseid oma tehnikaga teha siis anna minna.Selleks et võimendit sillata on juba võimendi skeem nii tehtud et see on võimalik ja seda üldreeglina teevad juba valmistaja tehased mitte igamees oma kodus. kui tahad pauku teha anna minna töökojas juba ootavad. kui tahad suuremat võimsust osta võimsam riist ja kui võimsust on väga palju vaja siis tee enesele selgeks see võimsuse värk ja kohvi keeda ikka gaasipliidil ja mööbli lõhkumiseks kasuta kirvest.

              Edu Sulle pilli lõhkilaskmisel ja kui remonti on vaja võta ühendust ja ära unusta pisiasja, et ampri lõhn maksab kallist raha!!!

              Comment


                #8
                nu on vaja sest muidu ei toida kõlli ära ja uut võimu ka ei taha osta... nu seal oli ju et nii saab... või ma sain valesti aru?????

                Comment


                  #9
                  on siis see sildamine nii ohtlik?
                  Ma tinutasin valmis endale ja siiamaani koidab Estonia 008 kahe bloki koostöö
                  -

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Inx@Aug 11 2004, 15:03
                    nu on vaja sest muidu ei toida kõlli ära ja uut võimu ka ei taha osta... nu seal oli ju et nii saab... või ma sain valesti aru?????
                    Mis kuradi toitmist? Ega see kõlar mingi elusolend pole, mida sa toidad. Sa ei tee niikuinii vahet ntx 35'el ja 50'l vatil, niiet see on täiesti mõtetu asi.
                    TFK Audio
                    #tfkaudio
                    http://www.facebook.com/tfkaudio/
                    http://tfkaudio.blogspot.com/
                    - Audioblogi, projektid jms.

                    On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                    Comment

                    Working...
                    X