Kui see on Sinu esimene külastus, siis tutvu
palun korduma kippuvate küsimustega klikates selleks ülal asetseval lingil. Enne uue postituse lisamist pead Sa registreeruma.
Postituste lugemiseks vali meelepärane foorum allpool olevast nimekirjast.
Ilma guugeldamata küsin Svagolt, kuidas destilleeritud vesi (pH 6,5-7) saab kare olla? See, et temasse hakkab õhuga kokkupuutes kohe süsihapet kogunema, ei tee teda veel karedaks. Kui puhastusvahendit, tuleb dest vett nagunii aegajalt vahetada ja ka loputusnõud võiks puhastada.
Teemaalgataja rääkis veest, mitte destilleeritud veest. Sellepärast mainisin. Mõni võib ju siis kasutada karedat kraanivett. Ka destvesi võib olla väga erineva kvaliteediga. Teinekord nimetatakse selliselt ka pehmendatud vett, mis on tehnoloogilisem ja odavam toota.
Masina destvesi peaks läbima ka filtrit, et puhastada mehhaanilistest osakestest.
Õigem oleks kasutada pesuks destilleeritud vee ja piirituse segu : siis kõrvaldatakse ka orgaaniline mustus – näiteks näpujäljed.
Igaks juhuks lisan, et kõik ei kasuta vist valgeid kindaid ja näomaski
Degritter kasutamisel ei ole vaja osta eraldi pehmeid rullikuid, mis plaati nühivad
Degritteril on vähem liikuvaid osi nagu AudioDeski rullikute mehhaanika, mis võivad katki minna. AudioDeskil on olnud palju probleeme kvaliteediga, kuid võimalik et nüüdseks on need lahendatud
Degritter kasutab 120kHz ultraheli sagedust, millel on ühtlasem puhastava energia jaotus ning puhastab turvalisemalt ning paremini peeneid pindu kui audiodeski poolt kasutatav 40kHz
Degritter kasutab umbes 200W energiat puhastamiseks (audiodesk 90W), mis 120kHz juures on täiesti turvaline, kuid piisavalt võimas, et ei oleks vaja lisada vette eraldi pindpidevust vähendavaid aineid (vajalikud audiodeskiga)
120kHz puhastus ei tekita erinevalt 40kHz kõrvaga kuuldavaid alamhelisid, mis kõlavad nagu keegi kriibiks küüntega tahvlit. Lisaks on ka Degritteri vee pumpamise lahendus vaikne
Degritteri veega täitmiseks ja tühjendamiseks ei ole vaja seadet tassida kraanikausi kohale vaid on võimalik eemaldada veepaak
Degritteril on võimalik sättida 15 sekundi täpsusega puhastamise ning kuivatamise tsükli pikkus. Võimalik on jooksutada ka ainult kuivatamise tsüklit
AudioDeski hind lingitud lehel on 24995SEK-i, mis teisendub 2575€. Degritteri eelmüügi hind on tunduvalt odavam
Lisaks ei ole võrreldavad seadmete disain ja välimus, kuid siin on ilu vaataja silmades
Kas teil lisaks reklaamijutule Degritteri kohta detailne tehniline info ja kasutusjuhend ka avalikult jagatav on? Ilma sellise infota on üsna raske uskuda, et keegi pea 2000 eurist seadet eeltellima tõttaks.
Hind peaks seal lehel olema NOK-ides, mis teeb umbes 2768 EUR-i.
lugedes ideed, et miskitsugu rullikud välisäärest vinüüli keerutavad ja miskid õhujoad kuivatavad, siis kuidas säilitate sellise rösterilaadse väliskuju. Rullikud ja õhujoad mahutate anumasse, kus on dest vesi?
Seadmel on eraldi ultrahelivann ja taga asuv eemaldatav veepaak. Ultrahelivannis toimub pesemine ning hiljem ka kuivatamine. Seal on 4 pisikest kummist rullikut, mis asetsevad plaadiga risti ning keerutavad plaati. Nende sisse asetatakse otsapidi plaat. Kuivatamiseks puhutakse õhk läbi vanni üleval servas paiknevate õhuavade, mis ka õhuvoogu suunavad. Kõik mahub kompaktselt korpuse sisse ära .
Esmalt postitatud martk poolt
Ja kui plaat pöörleb toetuspinnaga/veetasemega vertikaalselt, läbides dest vee anuma, siis kuidas väldite etiketi märgumist allanõrguvast dest veest?
Plaat keerleb piisavalt aeglaselt, et suurem osa veest jõuaks enne plaadiga ülesse keerlemist vanni tagasi valguda. Kuna vinüül on märguv materjal, siis väike veekiht, mis sinna peale jääb püsib vagudes ning ei valgu pöörlemise jooksul alla sildi peale
Esmalt postitatud moi poolt
Kas teil lisaks reklaamijutule Degritteri kohta detailne tehniline info ja kasutusjuhend ka avalikult jagatav on? Ilma sellise infota on üsna raske uskuda, et keegi pea 2000 eurist seadet eeltellima tõttaks.
Hetkel on tegemist esmase reklaamiga. Enne eelmüügi algust jõuab kodulehele ka tehniline info koos mikroskoobi all tehtud "enne ja pärast" piltidega. Lisaks saadame enne eelmüüki seadme katsetamiseks rahvusvaheliselt tuntud DJ-dele ja audiofiilidele, kes saaksid enne müügi algust seadet hinnata ja kommenteerida. Tallinnas ja Tartus plaanime teha ka demo üritusi.
viimati muutis kasutaja Scott; 18 m 2016, 08:15.
Põhjus: järjestikpostitused kokku
Lisaks on veebilehele (http://degritter.com) lisatud täpsem info seadme kohta ning võrdlevad elektronmikrsokoobi all tehtud puhastamise katsete pildid.
Päris veenev. Aga nagu ikka tuleb nurgast kiibitsejaid... tekkis paar küsimust - kas plaadi labelid märjaks ei saa? Või des. vesi pihustatakse enne üles jõudmist - alla tilkumist kuidagi minema?
Teine küsimus on filosoofilisemat laadi - kuidas staatilisest elektrist lahti saada vinüülidel? Mingi demagneetija külge leiutada oleks järgmine samm ehk..?
Soovitan veel video koos häälega üles panna, saaksite kõvasti klikke arvan.
Ja edu, mis muud
Päris veenev. Aga nagu ikka tuleb nurgast kiibitsejaid... tekkis paar küsimust - kas plaadi labelid märjaks ei saa? Või des. vesi pihustatakse enne üles jõudmist - alla tilkumist kuidagi minema?
Kui plaati aeglaselt vees keerutada, siis valgub vesi pea täielikult plaadi pealt ära. Vinüüli vagudesse jääb pisike kogus, mis alla sildile ei valgu, sest vinüül on märguv materjal ning hoiab seda kinni. Kuivatamise protsess puhub õhku plaadile ning kuivatab pärast pesu alles jäänud vee.
Esmalt postitatud maiklnait poolt
Teine küsimus on filosoofilisemat laadi - kuidas staatilisest elektrist lahti saada vinüülidel? Mingi demagneetija külge leiutada oleks järgmine samm ehk..?
Töötame hetkel puhastusvedeliku kontsentraadi kallal, mida saab kasutada koos masinaga, et paremini rasvaseid ning ekstreemseid plaate puhastades. Enamikul juhtudest piisab destilleeritud veest. Puhastusvedeliku lisamisel on veel üks lisa omadus, nimelt plaatidele jääb mikroskoopiline puhastusaine kiht, mis on nii õhuke, et seda ei ole kuulda ega näha, kuid mis juhib elektrit ning tänu sellele vähendab ka edaspidi plaadile kogunevat staatika kogust. See ilmselt kõigile ei sobi ning alati on võimalus plaadid üle loputada.
Lisaks kaalume süsinikkiust maandatud harjade lisamist (sarnased anti-staatilistele puhastusharjadele), mis terve plaadi ulatuses kuivatamisest tekkivat staatilist elektrit eemaldavad. Kuid see vajab eelnevat katsetamist ja mõõtmist, et tuvastada kui palju staatilist elektrit kuivatamise lõppedes plaadile jääb (pesu ajal juhib vesi staatilise elektri ära) ning kui efektiivsed on harjad.
Esmalt postitatud maiklnait poolt
Soovitan veel video koos häälega üles panna, saaksite kõvasti klikke arvan.
Esimene video, mis näitab masinat ning selle kasutamist peaks ilmuma järgmise nädala alguses.
Comment