Teade

Collapse
No announcement yet.

Crossover ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Crossover ?

    Ostsin tevalost crossoveri, yks ja ainus sial on.. Et kysimus on selline et, kas seda võib panna ka enne võimu juhtmete vahele.. Või tuleb panna peale võimu .. Kuna ma pms. täiesti algaja audio tehnika alal, siis tahaks teada..

    #2
    enne võimu käib see.
    -

    Comment


      #3
      aga miks just enne võimu??? mina arvasin et see käib just peale võimu, et näiteks ehitan selle ilusasti kõlli kasti sisse.... :blink:

      Comment


        #4
        Originally posted by saajatz@Aug 11 2004, 22:11
        aga miks just enne võimu??? mina arvasin et see käib just peale võimu, et näiteks ehitan selle ilusasti kõlli kasti sisse.... :blink:
        minu teadmised on samad mis sul saajatz... :unsure:
        TeamRMS

        Comment


          #5
          oda oda, millise crossi sa ostsid???
          ma esialgu mõtlesin et ostsid selle, vabandust segaduse tekitamise pärast.
          -

          Comment


            #6
            Originally posted by Deus@Aug 11 2004, 22:34
            oda oda, millise crossi sa ostsid???
            ma esialgu mõtlesin et ostsid selle, vabandust segaduse tekitamise pärast.
            ostsin jah selle

            Comment


              #7
              sel juhul jään enda juurde kindlaks, enne võimu
              -

              Comment


                #8
                Võimendi on alati viimane aktiivne asi enne kõlareid. Ei tulegi meelde, et oleks näinud mõnda aktiivseadet võimu ja kõlarite vahel. Samuti ei lase valge inimene lõppvõimendi signaali läbi rca, juba selle järgi saab kahtluse korral kindlaks teha, kuhu asi panna.
                Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                Comment


                  #9
                  OK, nyyd siis selge, et võimendi ette

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by madis@Aug 11 2004, 23:25
                    Võimendi on alati viimane aktiivne asi enne kõlareid. Ei tulegi meelde, et oleks näinud mõnda aktiivseadet võimu ja kõlarite vahel. Samuti ei lase valge inimene lõppvõimendi signaali läbi rca, juba selle järgi saab kahtluse korral kindlaks teha, kuhu asi panna.
                    aam... ei saa mitte pihta... miks ei lase läbi rca jne.... väga segane post minu arust (kuigi eks ma ise olen veidi võhik ka )

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by saajatz+Aug 12 2004, 01:53--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (saajatz @ Aug 12 2004, 01:53)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-madis@Aug 11 2004, 23:25
                      Võimendi on alati viimane aktiivne asi enne kõlareid. Ei tulegi meelde, et oleks näinud mõnda aktiivseadet võimu ja kõlarite vahel. Samuti ei lase valge inimene lõppvõimendi signaali läbi rca, juba selle järgi saab kahtluse korral kindlaks teha, kuhu asi panna.
                      aam... ei saa mitte pihta... miks ei lase läbi rca jne.... väga segane post minu arust (kuigi eks ma ise olen veidi võhik ka ) [/b][/quote]
                      ma arvan , et jah, suht peale võimu mõtetu lasta sial crossoverist läbi midagi.. mitmed sajad vatid läbi lasta siis kas, see enam yldse töötabki ? muidugi ärge tugevasti lööge kui segast panen, ma ka alles suht võhik :P

                      Comment


                        #12
                        Just nimelt sajad vatid. Või veidi vähem. Sellegipoolet põleb filter maha. Läbi RCA ei lase valge inimene lõppvõimendi signaali sellepärast, et RCA on enamasti kasutuses väikese signaali korral. Nagu ka XLR ja jack. Kaabelgi on varjestatud, et häired signaalile liiga ei teeks. Suur signaal käib kas otse kruvide alla, või klemmide alla, või näiteks läbi Speakoni. Kohvi sa ka ei joo ju kausist, vaid kruusist ikka, mis sest, et mõlemast saaks.
                        Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                        Comment

                        Working...
                        X