Teade

Collapse
No announcement yet.

HEA heliga ning mis peaasi - võimas subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    HEA heliga ning mis peaasi - võimas subwoofer

    investeerida on mul kuskile 5000.- kanti aga seda tõesti maks juhul, ilmslt kuskile 4000 kanti... ja selle eest tahaks saada elementi, kasti, filtrit (crossoverit) ning võimu, soovitage palun inimesed....

    #2
    Veel paremat nime ei saanud teemale mõelda? Tõesti naerma ajab. Vabandust!
    Mis siin ikka siis soovitada, ikka eestimaist. Audes 100W100-6 http://www.audes.ee/index.php?id=1278&tpl=1003 mis maksab seal 1100.- krooni juures ja siis Audese võim kah> http://www.audes.ee/index.php?id=1267&tpl=1003 peaks 5000.- hakkama saama aga võibolla ka mitte. Äkki keegi teadjam inimene ütleks selle võimu hinna. Tea kas sellist asja just paukuriks saaks nimetada aga ühe kuradima hea kodumaise asja saaksid küll endale kindlalt.

    Comment


      #3
      hea asi pidi olema starsoundi woofer SSW3800 , 15" maksis midagi 700 eeguga vict .

      Comment


        #4
        Originally posted by saajatz@Aug 13 2004, 23:55
        investeerida on mul kuskile 5000.- kanti aga seda tõesti maks juhul, ilmslt kuskile 4000 kanti... ja selle eest tahaks saada elementi, kasti, filtrit (crossoverit) ning võimu, soovitage palun inimesed....
        sa saaks selle eest audese aktiiv subbaka.. :P sellise nagu basssoundman tegi...kasti peaksid ise tegema võim maksis 2400.- moores tehnikus ja element 1150.- u :P
        TeamRMS

        Comment


          #5
          element - http://www.tevalo.ee/foorum/index.ph...opic=10103&hl=

          Comment


            #6
            :lol: järjekordne mõttetu postitus. Mul on raha ja ma tahan midagi, aga ma ei tea mida ma tahan? täpselt nagu naistega, need kah ei tea mida nad tahavad, kuid nad saavad alati selle mida nad tahavad.

            Kõige kurvem olukord siin maailmas, kui meri on , laev on, tuul on, purjed on ülestõmmatud ja kapten ei tea mida teha või kuhu sõita.

            See on juba teine selline suht mõttetu postitus paari päeva jooksul, hakkab tunduma, et polegi enam selline tegus ja asjalik foorum, kus tõsised tegijad kogemusi vahetavad ja tehnilisi probleeme lahedavad, aga rohkem nagu juba lasteaia tase. Näe temal on ja mina kah tahan, ainult ma ei tea mida tahta. Hinnauuring ja eelarve tehke ikka ise.

            Ei saa enam aru kas kirjapandu on teatud mõttes arengupeetus, või teiste ees kekutamne.

            Üht võib küll kindlalt õelda, kui mees ei tea mida ta tahab, või ei mõista mida ta kirjutab siis arenegu veel, enne kui oma mõttevälgtustega rahva ette tuleb ja kuulutab et tahan midagi teha, kuid ei tea mida.

            Minu lugupidamine.

            PS. arstid väidavad, et tahtmine ei ole tervisele kajulik.

            Comment


              #7
              Originally posted by humax@Aug 14 2004, 14:47
              :lol: järjekordne mõttetu postitus. Mul on raha ja ma tahan midagi, aga ma ei tea mida ma tahan? täpselt nagu naistega, need kah ei tea mida nad tahavad, kuid nad saavad alati selle mida nad tahavad.

              Kõige kurvem olukord siin maailmas, kui meri on , laev on, tuul on, purjed on ülestõmmatud ja kapten ei tea mida teha või kuhu sõita.

              See on juba teine selline suht mõttetu postitus paari päeva jooksul, hakkab tunduma, et polegi enam selline tegus ja asjalik foorum, kus tõsised tegijad kogemusi vahetavad ja tehnilisi probleeme lahedavad, aga rohkem nagu juba lasteaia tase. Näe temal on ja mina kah tahan, ainult ma ei tea mida tahta. Hinnauuring ja eelarve tehke ikka ise.

              Ei saa enam aru kas kirjapandu on teatud mõttes arengupeetus, või teiste ees kekutamne.

              Üht võib küll kindlalt õelda, kui mees ei tea mida ta tahab, või ei mõista mida ta kirjutab siis arenegu veel, enne kui oma mõttevälgtustega rahva ette tuleb ja kuulutab et tahan midagi teha, kuid ei tea mida.

              Minu lugupidamine.

              PS. arstid väidavad, et tahtmine ei ole tervisele kajulik.
              muide, humax, asi ei ole mitte selles et ma ei tea mida ma tahan, ma tean väga hästi mida ma tahan - tahan aktiivsubwoofrit, isetehtud (tuleb odavam, paremini häälestatud enamasti), mul on ülejäänud helisüsteem olemas, vaja lihtsalt bassihelidele jõudu juurde madistamiseks.

              no anna andeks et ma ei ole kursis hindadega, ei ole eriline audiofriik kes istub päevad läbi netis ja kammib poode, ei ole selleks paraku võimalust, kas ma olen siis nüüd millegipoolest kellestki kehvem? olen ma siis süüüdi selles et ma küsin abi? minu arvates ei ole idioot mitte see kes siis kui enda nõust ja jõust jääb väheks, küsib abi. minu arvates on idioot see, kes kuigi et ta ei tea/oska/vms. ei küsi abi ka, milleks siis inimestele suu anti? (no antud juhul näpud :P)

              Comment


                #8
                no kui sa tahad midagi mis madistaks madalalt siis starsound 12" 620.- on madalam kui audes ja võimsam ka.kui tahad kvaliteetset müdinat siis audes.koju läheb ikka jah?

                Comment


                  #9
                  jah, koju ikka

                  Comment


                    #10
                    Äkki räägid meile,et millised kõlarid sul üldse on..?

                    Comment


                      #11
                      mis sellest oleneb mis kõlarid on? ma päris täpselt ei tea tegelt isegi, aga mingid audese vanemad tornid vist, need ilma subwoofritagi teevad väga hea heli
                      kvaliteet on nagu tõesti super, käisin mingit sõbra musakeskust kuulamas mis maksis tal 10k ja see oli nagu nii palju kehvem et ma hakkasin naerma kui kuulsin :P

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by saajatz@Aug 15 2004, 14:56
                        ma hakkasin naerma kui kuulsin :P
                        mees, nutta tulep kui kvaliteet on halb
                        sry OT pärast

                        Comment


                          #13
                          No kui sul Audese kõllid, siis tee Audese woofri kloon.

                          Comment


                            #14
                            ei pole hullu, aga jah kvaliteet on ikka väga tähtis, mudugi subwoofril on teine asi selle kvaliteediga, sel on tähtsam osa bassihelide võimendamine, mida inimene niikuinii õieti ei kuule, sest kõrv on vale ehitusega B)

                            Comment


                              #15
                              aga mul ei ole ju audese kõlle :S ma pole seda kuskil vätnud ka :huh: :blink:

                              Comment

                              Working...
                              X