Teade

Collapse
No announcement yet.

HEA heliga ning mis peaasi - võimas subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by saajatz@Aug 15 2004, 15:37
    aga mul ei ole ju audese kõlle :S ma pole seda kuskil vätnud ka :huh: :blink:
    paar rida üles väidad et sul on mingid audese tornid või ma olen juba nii täis et näen hallukaid?

    Comment


      #17
      Originally posted by G-ZerO@Aug 15 2004, 12:08
      kvaliteetset müdinat
      seda nagu ei saa tsiteerimata jätta.

      Comment


        #18
        Originally posted by ClubmusicGNRTR+Aug 15 2004, 18:29--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ClubmusicGNRTR @ Aug 15 2004, 18:29)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-saajatz@Aug 15 2004, 15:37
        aga mul ei ole ju audese kõlle :S ma pole seda kuskil vätnud ka :huh:  :blink:
        paar rida üles väidad et sul on mingid audese tornid või ma olen juba nii täis et näen hallukaid? [/b][/quote]
        irw, mul on audese TORNID, mitte supaka elemendid :P

        Comment


          #19
          Originally posted by Zen+Aug 15 2004, 18:31--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Zen @ Aug 15 2004, 18:31)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-G&#045;ZerO@Aug 15 2004, 12:08
          kvaliteetset müdinat
          seda nagu ei saa tsiteerimata jätta. [/b][/quote]
          aga mis seal tsiteerida? :blink:

          Comment


            #20
            Originally posted by saajatz@Aug 15 2004, 14:56
            mis sellest oleneb mis kõlarid on? ma päris täpselt ei tea tegelt isegi, aga mingid audese vanemad tornid vist, need ilma subwoofritagi teevad väga hea heli
            kvaliteet on nagu tõesti super, käisin mingit sõbra musakeskust kuulamas mis maksis tal 10k ja see oli nagu nii palju kehvem et ma hakkasin naerma kui kuulsin :P
            äh , loe sellest enda postitusest : "aga mingid audese vanemad tornid vist"
            vot sialt see nimi audes ..

            Comment


              #21
              Originally posted by jannozz50@Aug 15 2004, 17:24
              loe sellest enda postitusest : "aga mingid audese vanemad tornid vist"
              vot sialt see nimi audes ..
              seda minagi

              Comment


                #22
                Originally posted by ClubmusicGNRTR+Aug 15 2004, 19:31--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ClubmusicGNRTR @ Aug 15 2004, 19:31)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-jannozz50@Aug 15 2004, 17:24
                loe sellest enda postitusest : "aga mingid audese vanemad tornid vist"
                vot sialt see nimi audes ..
                seda minagi [/b][/quote]
                minu arust peaks selle teema kinni panema liiga palju OT d ja ma kah kahjuks tekitan seda juurde
                TeamRMS

                Comment


                  #23
                  miks siis kinni? see ei ole minu süü et räägitakse muust... ega sellepärast pea kohe kinni toppima... aga ikkagi... ma ootan ideid mida selles hinnaklassis saab...

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by saajatz@Aug 15 2004, 21:52
                    miks siis kinni? see ei ole minu süü et räägitakse muust... ega sellepärast pea kohe kinni toppima... aga ikkagi... ma ootan ideid mida selles hinnaklassis saab...
                    kui sa siiiski midagi kvaliteetset koju soovid osta audes....sul on kvaliteeti kui palju...ja intzult filter vahele... ja sa oled sellega rohkem kui rahul muidugi oleneb asi ikka ka võimust ja kastist...
                    TeamRMS

                    Comment


                      #25
                      Ma paneks põhi rõhu võimule...Ja korralikule kasti tegemisele,siis võib täitsa hästi mängima saada ka kehvema kvaliteediga valjukad.
                      F&amp;F

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by altz@Aug 15 2004, 23:29
                        Ma paneks põhi rõhu võimule...Ja korralikule kasti tegemisele,siis võib täitsa hästi mängima saada ka kehvema kvaliteediga valjukad.
                        aga antud inimene vict ple yhtegi aksti teind...ma olen nii aru saand....
                        TeamRMS

                        Comment


                          #27
                          miks siis kinni? see ei ole minu süü et räägitakse muust... ega sellepärast pea kohe kinni toppima... aga ikkagi... ma ootan ideid mida selles hinnaklassis saab...
                          sorry et siin OT tekitan aga ise sa ju tekitad siin segadust....alguses räägid et sul on audese tornid ja siis eitad seda....
                          algaja audiomees............:P

                          Comment


                            #28
                            ja nüüd tuleb uuesti üks OT, loodetavasti viimane...&#33; : tegelikult ei ole esimene KASTI tegemine, oskan neid väga hästi teha, aga paraku ei ole need õigete ruumalade ja invertavade suuruste arvutamine minu parim külg....

                            ja selle audese segaduse kohta niipalju et mul on audese vanemad tornid kodus, enne ütlesin seda et mul pole elementide kohta (supaka) ma sain postist aru nii, et kui sul juba audese supaka elemendid olemas on siis kasuta neid :P :lol:

                            Comment


                              #29
                              ja selle filtri koha pealt on ka nagu on, soovitati seda intzult tellida, aga see läheks ju kuradimoodi maksma ka, sest ma ei ole tallinlane, aga intz on.....

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by saajatz@Aug 16 2004, 11:37
                                ja selle filtri koha pealt on ka nagu on, soovitati seda intzult tellida, aga see läheks ju kuradimoodi maksma ka, sest ma ei ole tallinlane, aga intz on.....
                                kindlasti oskab seal kh keegi filtrit teha ...otsi kyll leiad...ja algul ajad mingil määral ilma filtrita läbi...
                                TeamRMS

                                Comment

                                Working...
                                X