Teade

Collapse
No announcement yet.

K:woofrite kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K:woofrite kohta

    Et küsimus nimelt selles et kas keegi on puutunud kokku sellel lingil olevate kaupadega
    Et siis kogemusi vms..

    #2
    ma i tia , aga ilgelt kallid on küll ...


    millist kaupa sa sialt saidilt täpselt mõtled ?
    protuning.ee esitleb mitme kaubamärgi tooteid ju ..

    Comment


      #3
      Originally posted by jannozz50@Aug 17 2004, 02:49
      ma i tia , aga ilgelt kallid on küll ...


      LCD ekraanid ja muu selline kraam on kallis küll aga woofri elemendid küll kallid ei ole.
      Minu kodukas

      Comment


        #4
        ok.. tegelikult on ju hinnad kahtlaselt odavad... siin lingil on antud http://www.protuning.ee/index.php?ni...a=pyle&pro=295
        2400w võim mis maxab alla 3000 eek.
        ei tea palju sellel võimul rms võimsust ka on?

        Comment


          #5
          Originally posted by taX@Aug 17 2004, 12:23
          ok.. tegelikult on ju hinnad kahtlaselt odavad... siin lingil on antud http://www.protuning.ee/index.php?ni...a=pyle&pro=295
          2400w võim mis maxab alla 3000 eek.
          ei tea palju sellel võimul rms võimsust ka on?
          seda võimu vaadates ....tuleb sony võim kohe silme ette :P keegi on yritand sony järgi teha ve?
          TeamRMS

          Comment


            #6
            Originally posted by taX@Aug 17 2004, 10:23
            ok.. tegelikult on ju hinnad kahtlaselt odavad... siin lingil on antud http://www.protuning.ee/index.php?ni...a=pyle&pro=295
            2400w võim mis maxab alla 3000 eek.
            ei tea palju sellel võimul rms võimsust ka on?
            Suht kindel olen ,et võta kõigil antud võimsustel 0
            lõpust ära ja sisi võibolla saad midagi mis vastab tõele kui isegi see kohati kahtlane
            F&F

            Comment


              #7
              Pyle Audio võimude kohta ei oska öelda aga Starsound mängis rohkemgi kui tehas lubas ja nende võimud pond ka teab mis kallid. Aga minge kuhugi kohale, lööge klemmid külge ja mõõtke, palju välja annab, siis arvutage .. või kaitsmete järgi.

              Elementide kohta et hinna ja kvaliteedi suhe on üsna hea, sai päris madalale mängitud mõne elemendiga .. MOFO omasid pole kahjuks või õnneks katsetanud
              PylePro elementidest peaks tegema lähitulevikus nn majalammutajad eks siis näeb, mis neid välja tuleb, toidab neid 2 Benor lampvõimu kindlasti
              LCD'd on ka üsna odavad või leiab mulle keegi kuskilt veel odavama? Ilma mingi TV, sisseehitatud speakeri jne bullistata, powernupp ja s-video sisendit vaja
              Kahjuks ei oska öelda, kui kaua mis võimsuse taga vastu peavad need elemndid, pole pikaajaliselt piinanud neid ja pole vastavat võimugi ja samuti ei oska öelda kas lõppevad poole aasta või 5 aasta pärast või kestavad kauemgi?
              -

              Comment


                #8
                või siis äkki keegi juhtub teadma kas sellel lingil esitatud watid on rms võimsus : http://www.protuning.ee/index.php?ni...a=pyle&pro=276

                ja selle http://www.protuning.ee/index.php?ni...a=pyle&pro=288

                Comment


                  #9
                  Lihtsalt mainin, et Ameerikamaal kasutatakse väljendit: Sh*t Like Pyle.
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    RMS võimsusest on tõenäoliselt asi väga kaugel.Kuna tegemist pole digi võimenditega,siis võib igaüks välja arvutada,kui suur peab olema voolutarve sellise lubatud võimsuse saavutamiseks.Lisaks hind...
                    Vana helitehnika remont Pärnus

                    Comment


                      #11
                      Kui see annab välja isegi 1/3 sellest RMS võimsusest, mis ta lubab, siis ma olen küll ülirahul, rohkem pole autosse vajagi ju :P .... Kui ta nüüd jagab ära ka võimu põhimõtteliselt surroundisk, siis oleks eriti hea, st et iga kanal mängib seda, mis ma sinna sisse lasen ...
                      -

                      Comment


                        #12
                        Ega jah seekord tartusse reisi ei tule ..aga igatahes kes proonind asja võib ka natuke rääkida hinna ja kvalli suhtest..kunagi

                        Comment


                          #13
                          starsoundi olen ise kuulnud pexmas... võim ja woower..
                          lax oli kergelt öeldes vägev...
                          a neid hindasi ei n2e ma ikkagi kusagil

                          Comment


                            #14
                            www.hot.ee/starsound
                            Loll pea on käte ja jalgade nuhtlus!

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by dixo@Aug 17 2004, 16:02
                              Lihtsalt mainin, et Ameerikamaal kasutatakse väljendit: Sh*t Like Pyle.
                              või siis "pyle of sh*t" :P

                              Comment

                              Working...
                              X