Teade

Collapse
No announcement yet.

millist bassikat soovitate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    http://www.protuning.ee/index.php?ni...a=power&pro=25
    ma ei leidnud selle sagedus riba.

    Comment


      #32
      niisiis härrad kes arvavad et boschmann on hiina toode - mõõda panete ja oluliselt veel -see on see kui on vaja mängida teadjat aga pole kokku puutund asjaga.
      Asi siis selline et boscmannil on 3s maailma osas tehased Jaapanis ,Ameerikas ja Lõuna aafrikas. Endal on just nende samuste zx-122n woofritega üks suuremat sorti projekt käsil. Küll varsti kuuléte - järgmine aasta olen nedega raudselt juba motoshowl - kes teab võibolla ka varem mujal. Asi selline et kui kellelegi see midagi annab siis mul on kodus paar kõige uuenaid s90neid ja see 1 boschmann on nendest 2est hulk maad üle .
      kui kedagi huvitab see boscmann siis palun andke teada ja ma saadan video mis häält see teeb. Ja võin kindlalt väita et tegemist pole mingi ullla-trulla king audioga.
      Egatahes soovin edu.

      Comment


        #33
        ma tahaks ka seda videot kas sa seda kuskile üles saad panna?

        Comment


          #34
          see on müra, mitte muusika, mida see asjandus tekitab.
          -

          Comment


            #35
            tahax ka videot... ja see boschmann teeb ikka tegelt head häält.. ex Allar88 räägib rohkem selle kohta...
            Loll pea on käte ja jalgade nuhtlus!

            Comment


              #36
              Poes mingi 700- või koguni rohkemgi

              Comment


                #37
                no basssoundmani bandbass'ile ikka vastu ei saa või mis mulle too video meeldib
                Mäll-mäll

                Comment


                  #38
                  no minul pole ka sõpru kellel oleks võtta 2600w kontsertvõim .
                  Asi selline siis et kes videot tahaks näha või mingit teabet siis saadke privaat sõnum, kuna ma ei jõua teid kõiki siit välja noppida
                  Edu!

                  Comment


                    #39
                    kas rohkem pole soovitusi, mis bassi valjukat osta.

                    Comment


                      #40
                      vaata siit midagi näiteks oli mingi pyle 8oomi (hull hea välja nägemine)aga saastad andmed
                      >>>>>>>>>>>>&g t;Foorum <<<<<<<<<<<<&l t;<<<<<<<<

                      Comment


                        #41
                        see element sry heli rõhk oli veits väiksem kui bossumehel
                        >>>>>>>>>>>>&g t;Foorum <<<<<<<<<<<<&l t;<<<<<<<<

                        Comment


                          #42
                          ei usu et keegi niiväga välimust taga ajab... ...kuigi see on ka vahel vajalik.....teema algataja siiski soovis suurt õhurõhku ja kvaliteeti....andmed ka siis vist natuke valetavad(minu arvamus ainult), kuid nii halvad nad ka nüüd ei ole.....
                          algaja audiomees............:P

                          Comment


                            #43
                            phöööah, kas juba seda pilti vaadates ei saa mitte aru, millega on tegemist?

                            tehased jaapanis ja lõuna-ameerikas??? so fuukin what? kas see näitab kvaliteeti, kui selliste väidete põhjal keegi ennast siin teistest oluliselt rohkem teadjax peab, siis palju õnne ja pangu ennast sünnipäeval põlema! h34r:
                            nagu deus ütles, see element teeb myra, mitte ei mängi muusikat. myra tekitamisex on sisuliselt üxkõik milline junn võimeline ja ma täica usun, et see käkerdis pläriseb kõvemini kui s90'd (mis ausalt öeldes pole ka originaalis teab mis ülitasemel asjad just...)

                            üx asi veel, ei ole MÕTET rääkida sellist juttu, et ma tahan mõlemat, helirõhku ja kvaliteeti, see kõlab täpselt nii nagu olex soov saada kvaliteetset helirõhku üliodava klassi elemendist alla keskmise kastiga ja no selge on siin üx asi, selline soov on täiesti absurdne!
                            kui tahad saada kõva pauku, siis osta ära võimalikult suur suvaline auto plastmassist element, kasvõi seesama bushman v mis iganes king audies võid kindel olla, et saad oma myra ja käraka sealt kätte!
                            kui aga tahad KVALITEETI, nagu for real, siis unusta need autoelemendid pigem üldse ära, sest vastasel juhul peaxid nentima fakti, et välja tuleb käija meeletut pappi pappi tuleb laduda ka korralike "mitte-auto" elementide eest, kuid minumeelest üldiselt siiski vähem.

                            ja veel, tegelikult käib suht pinda, kui mingid tympsumehed võrdlevad siin igasuguseid bushmani ja kuninglike audiote täislax hiina "myristajaid" ja sellise tasemega elemente, nagu seda on audese omad. saage üxkord aru, et need EI OLE võrreldavad asjad. sama hea, mis võrrelda balta turu "nahkmehe" nuga ja originaal leathermani umbes
                            kui keegi targematest meestest siin soovitabki audest, siis ei ole mõtet selle peale võrdlusex hakata tooma mingeid mystilisi numbreid kuskilt helirõhu võistluselt mõne teise "Ülihea" elemendiga. see on mõttetu võrdlus!

                            toredat päeva kõigile, ma nyyd magama :P

                            Comment


                              #44
                              saite aru!
                              audes osta

                              Comment


                                #45
                                Autos saab ka ilusa kvaliteedi kätte ja tuppa samuti autoelemendiga ... aga jah, paugupilli ja kvaliteeti ei tohiks segamini ajada ...
                                -

                                Comment

                                Working...
                                X