Teade

Collapse
No announcement yet.

soovitage elementi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    soovitage elementi

    terv

    abi tarvis

    otsin bassielementi, mis peab vastama järgmistele tingimustele:


    * QTS kuni 0.45 ehk madalam kui nimetatud väärtus
    * 4 oomi
    * (8" - kui ühest sedaani "toitmiseks" piisab - kogemust pole) 10-12 tolli
    * hinnaskaala alumine ots (1000 raha ringis) - läheb kasti tüübi katsetamiseks prooviprojektis


    kui kedagi huvitab taust, siis palun - http://www.elitecaraudio.com/article.php?sid=18

    kui kedagi huvitab senine seis, siis palun - GAS 12" element sihikul olevas kastitüübis oletatava QTS'iga 0.6 ringis kõlab .... hmm .... huvitavalt... ehk ebarahuldavalt.

    kui kedagi huvitab eesmärk, siis - K...T!!! - kas saab ükskord normaalse heli JA enamiku pagasiruumist pagasi jaoks või ei saa...

    silma on seni jäänud:

    audese 4oomised (2 tükki neid ongi)
    pioneer tsw1000c 12"
    spl dynamics kaks elementi - 10" ja 12"
    DLS üks 10"-ne
    impact kaks elementi - 8" ja 10"
    MDS AC8, FE10 ja G30 (viimane ronib soovituslikust hinnast väheke välja juba)

    kasti ja autosse üldse läheb üksainus bassielement - lihtsalt taustainfoks mainin.

    tänud ette kommentaaride ja soovituste (koos orienteeruvate hindadega kui võimalik) eest! kui keegi on kõlarikaupmees ja tahab kehva suve puhul soodsalt miskit sobivat elementi pakkuda - andke tuld - privaatsõnum teretulnud!

    atw

    #2
    Signat Rage 10" ehk h34r: maksab 2000
    ise pole kuulnud aga kuuljad kõrvad räägivad head

    kaubanduslik info

    tehniline inf

    Qts 0.25
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      otsisin infi igalt poolt ja sain igasugu arvamusi ja andmeid ... leidsin et alla 0,4 qts tuleb panna inverterkasti, 0,4 ja 0,7 vahepealne tuleb panna kinnisesse ja siis üle 0,7 on freeair? Pidavat näitama motor strength (elemendi tugevus?) Et siis mida annab kui on pisike QTS ja mis tähtsust see omab elemendi sageduskarakteristikas jne, kas keegi suudaks selle maakeeli ja puust ning punaselt lahti seletada?
      -

      Comment


        #4
        Iga valjuka sageduskarakteristik on alumise sageduspiiri (-3dB) ümbruses nagu "kõrgpääsfilter", Qts on selle tingliku filtri hüvetegur ja näitab kui suure muhuga ja langusega sageduskarakteristik on. Pannes valjuka kasti, tuleb kasti parameetritest sõltuvalt sellele valjuka "filtrile" üks kuni kolm järku lisaks, et saada sumaarse "filtri" sageduskarakteristikut sirgeks peabki teatud Qts-iga valjukas olema teatud tüüpi kastis.
        K**at, ega eriti maakeeli ei tulnud, aga kui filtritest midagi jagad siis saad ehk aru. B)

        Comment


          #5
          audes

          Comment


            #6
            mis se audes NII HEA TA KA EI OLE tegelt heli võib olla kvaliteetne aga se kuidas audes tehtud on se annab soovida Sõber lasi originaal audese võimendiga audese supaka ribadeks ja ta ei mängi eriti madalale kui midagi muud pole ja rahakott ei võimalda siis käib audes aga muidu mina audest ei usu. :angry:
            >>>>>>>>>>>>&g t;Foorum <<<<<<<<<<<<&l t;<<<<<<<<

            Comment


              #7
              see on juba sinu sõbra lollus :P
              audes mängib madalale vähemalt minu kõrva jaoks pisavalt madalale(muidugi kui su sõbrer just viimase piirini kuulas siis muidugi võib selline asi juhtuda et kõlar lihtsalt annab otsad)
              ma soetasin alles 75w104-4, tegin kasti ja ma ei kurdaks selle madaluse kohta ühtegi paha sõna B), paned vähekene parema loo ja seda lauavärinat kyll mis kyll

              Comment


                #8
                to ksl: tänan - nagu näha, ei olnud ma koduse tööga piisavalt hoolikas. kaalumist väärt on see element tõepoolest - ka minuni on jõudnud häid arvamusi - küll teist teemat pidi.

                to moi: ay carramba!! mõni link pikemaks puremiseks ja mõtlemiseks pikajuhtmelistele?

                igatahes, teades kui levinud on analoogsed küsimused, oli tagasiside oodatust parem.

                tänan ja teatan, et aitasite mul sõela raputada küll.

                TEEMA LUKKU, palun!

                atw

                Comment

                Working...
                X