Teade

Collapse
No announcement yet.

kui suur peab olema inverter auk???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kui suur peab olema inverter auk???

    kui suur peab olema inverteri auk kui kasti mõõtmed on 384mmx331mmx278mm??? woofer on star sound 12" ssw3000 500w

    #2
    haha...naeran omaette...vat ei oska öelda kahjux
    ei ole sellist asja nagu universaal kast et teed kasti ja kõik elemendid mängivad seal.
    Kast ja inverteri mõõdud, läbimõõt ja pikkus, oleneb suuresti elemedist ja sellest kui madalale või kõrgele ta häälestatud on

    Comment


      #3
      Parandan risto5000 Tema elemendiks on Starsound 12"
      SSW-3000

      Comment


        #4
        12" soovitatavalt mitte alla 100mm läbimõõduga, iseasi kui sügavale sa teda topid
        -

        Comment


          #5
          Origunaal kasti mõõtmed leiad www.audiocreations.biz
          seal on nii kinnise kui ka inverteriha kasti mõõtmed.

          Comment


            #6
            Sorry ma eksisin seal ei ole aga siis lähtu Deusi näpunäidetest ja abiks on ka BBP

            Comment


              #7
              no mina kasutaks ka bassboxi, ise tegin kasti 75mm õhutoruga aga kasti mõõdud olid vaevalt samad.

              Comment


                #8
                vilistama ei hakanud sul see inverter kui nii kitsa panid või tegid ta maru lühikeseks?
                -

                Comment


                  #9
                  asi on selles et ma ple veel intenveri auku teinud veel....

                  Comment


                    #10
                    täpselt ei mäleta aga mu õhutoru tuli 15cm kanti umbes

                    Comment


                      #11
                      Starsoundi elementidele ( ja kastidele) on nüüdsest olemas täpsustatud andmed.
                      Arvutatud populaarse BassBox Proga ( suured tänud RANZ ).Kes soovib,saan saata uue ja ülevaatliku tabeli.

                      SSW 3000 ( 12" ) element. Kinnine kast 35L.
                      SSW 3000 inverter kast. Variant 1. Kast 50L. Inverter toru läbimõõt 75 mm.Toru pikkus 335 mm. Toru pikkus koonus otsaga 348 mm. Häälestus 36 Hz.
                      Variant 2. Kast 75L.Inverter toru läbimõõt 110 mm.Toru pikkus 377 mm.Toru pikkus koonus otsaga 390 mm.Häälestus 40Hz.
                      Kõikidel inverter kastidel on arvestatud täide ( ca 2...3 cm) kõikidele seintele,VÄLJA ARVATUD sein,kus on element ja inverter.
                      Vana helitehnika remont Pärnus

                      Comment


                        #12
                        Sai siin jah kätte võetud ja kõikidele SSW mudeleitele arvutatud tavakuulamise jaoks kast. Põhi sai võetud juba antud mõõtude peale, et mis oli tehase poolt antud liitrid ja sellele vastavalt siis inverter tehtud. Kahele elemendile sai jah arvutatud ka teine kast, et kes soovib teeb suurema kasti, et saaks sisse panna ka suurema inverteri.
                        Ise ei ole asja testinud, et kas 12"ne 75mm toruga ka vuhisema/vilistama hakkab... kuid 10" reaalselt ei tohiks. (kahjuks ei ole antud tehase poolt Xmax mõõtu mille põhjal BBP annab minimaalse toru läbimõõdu).

                        Comment


                          #13
                          tänud ex ma proovi siis järgi...

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by risto5000@Sep 4 2004, 22:00
                            kui suur peab olema inverteri auk
                            VOT NII SUUR, et suvalise naabripoisi saab sinna vajadusel ära mahutada...

                            Hea üle piiri vedada...kas pole? B) :lol: :lol:

                            Comment

                            Working...
                            X