Teade

Collapse
No announcement yet.

2x4 oomi Bassikõlar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Originally posted by saajatz@Jan 12 2005, 02:13
    kujuta ette pilti: on sõiduauto, mootor on katki, tahetakse liikuma saada. kutsutakse 2 veokijuhti, oma suurte rekkadega, üks sikutab ühest suunast, ning teine sikutab teisest otsast. mis tulemuseks?
    Kujutan küll, aga kui eesmärgiks on rikkis autot liigutada, siis rakendaks ikka rekkad ühes suunas tõmbama
    et kui ma tõstan meepurki, raskusjõud tõmbab seda teises suunas, siis ühtäkki need jõud summeeruvad sammuti ja meepurk läheb kosmoseuurijaks? või äkki hoopis kaevuriks?
    Kui tõstad meepurki kahe käega, kas siis vasakuga surud purki vastu lauda ja paremaga püüad üles tõsta?
    kui signaalid on VEIDI erinevad, siis nad teineteist sellisel määral ei sega, sest põhimõtteliselt toimub ikkagi samas suunas lõkkamine-tõmbamine.
    tavalises stereosignaalis ei ole ka kusjuures suuri erinevusi. tihti seisneb see vaid mõne noodi kõrguses, ajastuses jne. ja sedagi mitte bassiosas. vaid ikka kõrgematel sagedustel.
    Täitsa nõus! Ja siit järeldus, et need stereosignaali bassiotsa enam-vähem ühesugused ja samas faasis signaalid lihtsalt liituvad DVC valjukas ning ei teki mingeid müstilisi vastassuunalisi ja purustavaid jõude.

    Comment


      #62
      Ma siis ühendasin 2x8oomise woofri stereo võimendi järgi.madalpääs filtrid on kaa muidugi vahel.
      juba üle 2-e kuu töödanud.
      kuigi max võimsusel ei kasuta seda.
      signaali moonutusi ei ole eriti tekkinud(paar lugu oli,kus mõni bassi koht oli natuke moonutatud)

      Comment


        #63
        Terekest
        Lugesin terve teema läbi ja nalja on siin saanud
        Ise mingi tuumafüüsik pole aga natukene miskit mõtlen või vähemalt üritan seda teha
        Minuarust kui 2 võimu panna mono sisendiga ja siis need 2 võimu ühendad dvc taha ja kui gain on erinev sisi ei juhtu ju midagi?? sest kui ühel on gain väiksem kui teisel siis lihtsalt 1 mähis liigutab membraani rohkem ja teine vähem mitte et suurema gainiga tahab üles liigutada ja väiksemaga alla siis peax mingi dealy olema vms muusika on ju sama mis võimudesse lääb...
        ära näkku lööge kui ma midagi väga puusse panin mul prillid taskus
        aga jah nii saan mina aru asjast

        Comment

        Working...
        X