Teade

Collapse
No announcement yet.

2 supparit ühes kastis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    2 supparit ühes kastis

    nimelt nägin et keegi rääkis siin et 2 supparit segavad teineteist kui nad on ühes kastis?

    see ei ole kuigi hea uudis kuna just lõpetan sellise kasti ehituse :unsure:

    ma teises teemas küsisin seda juba aga seal ei vastatud.äkki ei viitsinud proffid seda vaadata.

    nii et palun vastake.

    ettetänades

    #2
    Originally posted by G-ZerO@Sep 15 2004, 16:34
    nimelt nägin et keegi rääkis siin et 2 supparit segavad teineteist kui nad on ühes kastis?

    see ei ole kuigi hea uudis kuna just lõpetan sellise kasti ehituse :unsure:

    ma teises teemas küsisin seda juba aga seal ei vastatud.äkki ei viitsinud proffid seda vaadata.

    nii et palun vastake.

    ettetänades
    segavadki
    sein vahele. "kui üks valjukas lakkab töötamast siis teine valjukas leiab ennast suuremast kastist" <-kellegi teise sõnad siin foorumis
    küll tarkpead seletavad sulle asja lahti

    Comment


      #3
      ei ma mõtlen et kui nad koos mängivad(mitte kui üks mängib) kas nad siis segavad teineteist?

      Comment


        #4
        bassikate puhul ikka sein vahele

        Comment


          #5
          aga miks peab sein vahel olema?
          ma olen näinud et müüakse kaste kus ei ole saina vahel.
          ma ei saa ära ka muuta sest mul on juba kast koos ja inverterid on kahe valjuka vahel täpselt sealt peaks siis poolitama ka.kui sein on/ei ole vahel,kas siis tõesti on nii suur vahe et ühes mängib ja teises ei mängi nii hästi?
          kas keegi on ültse võrrelnud vaheseinaga ja ilma?

          Comment


            #6
            raudselt hakkavad segama, proovitud.
            Intel inside.. Idiot outside...

            Comment


              #7
              Ei hakka nad segama miskit, ei ole mitte kui mingit vahet paned sa kaks või kolm või neli neid ühte suurde kasti. Viga mis tehakse on tavaliselt see, et neljakanalilisel võimul nt või kahel kahekanalilisel pannase sisendisse eraldi RCA-d ja võimudest sillatakse asi ära, kuid nüüd üks element saab üht ja teine teist sest RCAd ju stereos. Võimudesse tuleb lasta identne signaal juba RCAst alates.
              Kõige parem on kasutada võimu mille peale saaks mõlemad elemendid kokku sillata, et kaks 4Ohmist elementi sildad võimu peale 2Ohmiks ja asi korras, ning ei juhtu nendega seal kastis mitte kui miskit.
              Suurim argument miks soovitatakse kahe kambriga kast kahele elemendile teha on see, et kast saab tugevam ning see, et kui üks neist otsa saab mängib teine automaateselt suuremas kastis ja võib ka otsa saada. Kuid kui teha piisavalt tugev kast, või kasutada tugevdusi kaob see mure ära, ja palju kordi need elemendid teil otsad annavad???
              Pigem ongi asi selles, et kaks elementi samas kambris pannakse mängima erinevalt... ja sealt tuleb juba küll jama sisse.

              Comment


                #8
                Originally posted by ranz@Sep 16 2004, 15:51
                Viga mis tehakse on tavaliselt see, et neljakanalilisel võimul nt või kahel kahekanalilisel pannase sisendisse eraldi RCA-d ja võimudest sillatakse asi ära, kuid nüüd üks element saab üht ja teine teist sest RCAd ju stereos. Võimudesse tuleb lasta identne signaal juba RCAst alates.
                Mida sa ajad Kui ühendada 2kanalit üheks siis kuidas saab välja 2 erinevat kanalit??(- juhtmes üks kanal ja + juhtmes teine )

                Comment


                  #9
                  Originally posted by artur+Sep 20 2004, 12:47--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (artur @ Sep 20 2004, 12:47)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-ranz@Sep 16 2004, 15:51
                  Viga mis tehakse on tavaliselt see, et neljakanalilisel võimul nt või kahel kahekanalilisel pannase sisendisse eraldi RCA-d ja võimudest sillatakse asi ära, kuid nüüd üks element saab üht ja teine teist sest RCAd ju stereos. Võimudesse tuleb lasta identne signaal juba RCAst alates.
                  Mida sa ajad Kui ühendada 2kanalit üheks siis kuidas saab välja 2 erinevat kanalit??(- juhtmes üks kanal ja + juhtmes teine ) [/b][/quote]
                  Pigem nii et pannakse Y kaabel ja parema kanali RCA jagatud otsad pannakse ühte ja vasaku kanali jagatud pannakse teise RCA paari... see tekitabki selle, et ühte lastakse parema kanali heli teise vasaku. Kui see õieti ühendada ei ole probleemi.

                  Comment

                  Working...
                  X