Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlarikasti riie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõlarikasti riie

    olen kõinud pärispaljutes kohtades nii auto kui kangapoodides ja ei midagist.
    äkki keegi teaks kust pärnust saaks kõlarikastiriiet?


    ettetänades

    #2
    Originally posted by G-ZerO@Sep 18 2004, 17:27
    olen kõinud pärispaljutes kohtades nii auto kui kangapoodides ja ei midagist.
    äkki keegi teaks kust pärnust saaks kõlarikastiriiet?


    ettetänades
    kas sa ikka küsisid ka või lihtsalt käisid poest läbi? poodidest ei osatud soovitada?
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      küsisin ka ikka.ma midagi taolist nägin aga see oli 700.- kuskil.se ei ole ju nii kallis.
      soovitati kangapooditesse vaadata.

      Comment


        #4
        noo mina sain näitex tartust kangapoest head,venivat ja normaalset riiet
        ma ei mäleta palju oli umbes 15 ruutu - - - 25 eeku

        Comment


          #5
          Venivat?...
          Türil näiteks ühes kangapoes 2mm paksust kastile sobivat, peaegu musta riiet ...75.- (1mx1,5m)
          S A C
          Siberian Audio Concept

          Comment


            #6
            G-Zero kle, Sa Riia mnt vaatsid seda poodi we?
            kui ei leia siis otsime koos, mul läheb ka seda niikuinii vaja varsti , just nimelt kõlarite ehitamise jaoks B), iseasi kas midagi välja tuleb, aga proovin igaljuhul, infot selle kohta kuhjaga

            Comment


              #7
              kui sa mõtled seda ristmikujuures olevat kangapoodi siis käisin küll.muidu kui minna pikalt tänavalt kuskile rüütlisse siis seal kangapoes oli midagi sarnast aga see oli mega kallis <_<

              Comment


                #8
                kuidas seal üldse müüakse seda, meetri või ruut M-i järgi ?

                Comment


                  #9
                  m ikka pikkus oli 1,5-2m ja m hind oli 700+ krooni mis on kallim kui mu üks element seal kastis :angry:

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by G&#045;ZerO@Sep 19 2004, 11:35
                    m ikka pikkus oli 1,5-2m ja m hind oli 700+ krooni mis on kallim kui mu üks element seal kastis :angry:
                    krt mingi kullast tehtud we :S, peab uurima minema
                    aga riie ise oli norm we. et sobix nagu kõlli kastile selga?

                    Comment


                      #11
                      Mina sain omale Tartust Abakanist kastile riide. Oli umbes 2-3mm paksust, tükk oli 1.5*1.5m ja maksis vist 200EEK kui õieti mäletan. Väga korralik kraam oli.
                      Minu kodukas

                      Comment


                        #12
                        Pärnus on kõlarikasti riiet müügil Omitroni poes.Asub Lao tn8 box 5 (Reldori tööstuskülas).
                        Vana helitehnika remont Pärnus

                        Comment


                          #13
                          juba on olemas 2 päeva tagasi sain.mingi 1mx1,45m maksis 85 kr
                          pood asub aru 7 see asub GARAAZIS praktiliselt

                          Comment

                          Working...
                          X