Teade

Collapse
No announcement yet.

Kasti paigutus Golf 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kasti paigutus Golf 2

    On kellegil kogemust, et kuidas on hästi välja tulnud ja mis kujuga kast jne.

    #2
    Originally posted by artur@Sep 20 2004, 14:30
    On kellegil kogemust, et kuidas on hästi välja tulnud ja mis kujuga kast jne.
    mis kasti eesmärk mis element jne....võiksid asjast nati täpsemalt rääkida samas võib aidata sellne koht nagu http://www.streetrace.org/foorum
    TeamRMS

    Comment


      #3
      Et...on 2 supparit,kast kinnine 100L taga kaldseinaga~70kraadi.kast näeb välja piklik(kõrgus 42cm ja laius 82cm).

      huvitab,et kas suunaga taha,üles või ette. Suunaga taha siis mängib täpselt,löök kõva kuid ei mürista madalat. Samas suunaga ette müristab madalat ja ei löö. Suunaga ette siis jääb tagumine iste supparitest 20cm kaugemale ja istmetagune ruum töötab inverterina. Minule see ei meeldi sest lööki ei tule, ainult muliseb nagu vahuvein. Akki siis suunaga üles? on keegi proovinud? kusagil tuuningu ajakirjas oli kast tagaotsas suunaga üles ja supparid olid magnetitega väljas.
      Mul endal tuli mõte,et kolmnurkne kast, et supparid suunaga katuseluugi poole??

      Comment


        #4
        siin on ühe tegelase kogemused
        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

        t-linespeakers.org

        Comment


          #5
          Sciroccosse(pagasnik peaks olema sarnane nagu golfilgi) Ehitasin kasti täpselt pagasi järgi.Laius tuli vist 850mm.Kalde ja kõrguse tegin istme seljatoe järgi.Sügavuse timmisin kasti mahule vastavaks.Valjuka jätsin suunaga taha poole.Pagasi kattes on mul ava kust bass peaks salongi jõudma.
          Funksib küll
          muusika on kuulamiseks

          Comment


            #6
            kõige parem on tõesti nii kui suunad elemendi luugi poole et seal heli salongi põrkux

            Comment


              #7
              Peangi endale kah uue kasti taha tegema.Huvitav kas peaks siis valjuka poolse plaadi tegema vertikaalse, või kaldega ülespoole?
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #8
                ok, olen proovinud ja testinud ja leidsin, et kui suunaga taha siis väike kaldsein on hää. Võibolla on kasulik öösel proovida taskulambiga- see teeb imet.Katad aknad fooliumiga ja suunad lambi valguse tagaluugi keskele nii, et valgus jõuaks ette õigesse auku(kõrvaauku või... ), fikseerid lambi asendi ja mõõdad,mõõdad, mõõdad- mitu korda ja siis lõikad kasti.

                Comment


                  #9
                  sel juhul ma peaksin vist valjuka suunaga alt üles panema. :huh:
                  muusika on kuulamiseks

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by tuumik@Sep 30 2004, 18:43
                    sel juhul ma peaksin vist valjuka suunaga alt üles panema. :huh:
                    või üldse tagant luugi serva juurest?
                    pole sciroccosse sisse piilunud, kuid ta olo vist päris madal. kas tagaluugi kallet saab äkki teoorias kui "horn" tüüpi kasti vaadata?
                    http://www.users.bigpond.com/dmcbean/
                    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                    t-linespeakers.org

                    Comment

                    Working...
                    X