Teade

Collapse
No announcement yet.

audes75w 104-4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    audes75w 104-4

    otsisin aga ei leidnud ei tea kas ei osand otsida või milles asi aga mul selline küsimus mis on antud elemediga kasti plussid ja miinused kui kast maa poole suunatud ja kui suur kast teha?
    TeamRMS

    #2
    mulle andis otsing nii palju teemasid
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      Originally posted by ksl@Sep 22 2004, 11:35
      mulle andis otsing nii palju teemasid
      ma nagu ei leia sealt ühtegi teemat kus konkreetselt elemendiga maa poole kasti plussid ja miinused on <_<
      TeamRMS

      Comment


        #4
        Originally posted by ripspeed+Sep 22 2004, 15:46--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ripspeed @ Sep 22 2004, 15:46)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-ksl@Sep 22 2004, 11:35
        mulle andis otsing nii palju teemasid
        ma nagu ei leia sealt ühtegi teemat kus konkreetselt elemendiga maa poole kasti plussid ja miinused on <_< [/b][/quote]
        miks arvad, et see suunamine elemendis kinni on?
        mina teostan otsingu sõnadega maha suunatud saan sellised vastused, edasi klikin teemale scoop speaker aka. down-firing speaker.
        peaks ju nagu saama mingi ettekujutuse või mis <_<
        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

        t-linespeakers.org

        Comment


          #5
          Originally posted by ksl+Sep 22 2004, 17:12--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ksl @ Sep 22 2004, 17:12)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
          Originally posted by ripspeed@Sep 22 2004, 15:46
          <!--QuoteBegin-ksl
          @Sep 22 2004, 11:35
          mulle andis otsing nii palju teemasid

          ma nagu ei leia sealt ühtegi teemat kus konkreetselt elemendiga maa poole kasti plussid ja miinused on <_<
          miks arvad, et see suunamine elemendis kinni on?
          mina teostan otsingu sõnadega maha suunatud saan sellised vastused, edasi klikin teemale scoop speaker aka. down-firing speaker.
          peaks ju nagu saama mingi ettekujutuse või mis <_< [/b][/quote]
          tänan
          TeamRMS

          Comment

          Working...
          X