Teade

Collapse
No announcement yet.

2 x King audio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    2 x King audio

    eesmärk on siis kaks elementi näod vastakuti mängimas, tahaks siis proovida, mida nad ikkagi teha suudavad!

    -King Audio 8"

    Pe - 100W RMS
    Re - 4 oomi
    Qts - 0,63
    Vas - 28,5 l
    Fs - 50 Hz
    SPL (1w/1m) - 90 dB

    tahaks teha midagi basssoundmani kirstu sarnast (SIIN), et näod vastakuti mängimas(aga kui mõni muu variant parem siis öelge julgelt aga ärge näkku lööge ), äkki siis keegi oskab välja arvutada milline ta tulema peaks?

    #2
    kui sa mõtled teha seda kinnist kasti kus on 4 inverteri ava siis tõenäosus et ta hakkab sul korralikult mängima(king audiokohta) on 1-ks 100-le.ma soovitaks inverter kasti teha

    Comment


      #3
      aga äkki prooovid KA elemendiga t-line kasti ? seda , mis on mingi ilgelt pikk , ma tegin yhe t-line kasti estonia 35gdn-1S elemendiga ja bassi nii et vähe pole. selle iseloomusutus võiks olla midagi sellist et mõnus mahe bass ja ilgelt palju värinaid.
      sellise kasti pikkust ma ei oska arvutada , aga ksl oskab

      Comment


        #4
        no okei.. matan selle bandpassi maha, aga siis 1 hea inverterkast neile?`kas mingi 56.7 liitrine kast võiks sobida? (selline kast on juhuslikult olemas, ja väga hea kast on mudu:P)

        Comment


          #5
          50 liitrit on palju, kui elemendid näod kokku mängima panna.
          ja sinu soov on väga ümmargune. kui tahad teada, mida nad suudavad, siis tee hästi palju erinevaid kaste ja katseta.

          idee järgi võiks poole väiksem olla aga inverteri pead ise arvutama

          ja kast võib hea olla, kuid seda konkreetse elemendi jaoks. mul on ka creative inspire 5100 woofrikast väga hea
          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

          t-linespeakers.org

          Comment


            #6
            50 liitrit ei ole palju
            see on väga hea arv just nende elementidele
            üks tegi 54 liitrise kasti ja tuli üpris hea

            Comment


              #7
              Originally posted by mario89@Sep 23 2004, 16:27
              50 liitrit ei ole palju
              see on väga hea arv just nende elementidele
              üks tegi 54 liitrise kasti ja tuli üpris hea
              54 liitrit ja kaks 8" KA-d näod vastakuti? seda heli võiks võrrelda jämedalt siis ühe elemendi 100-liitrisesse kasti toppimisega, millest ei tohiks midagi head välja tulla
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #8
                mh.. nüüd saite jälle valesti aru, ma tahaks nagu kaks tükki kõrvuti panna, mitte näod vastakuti, inverter ikkagi, mitte bandpass

                Comment


                  #9
                  eesmärk on siis kaks elementi näod vastakuti mängimas, tahaks siis proovida, mida nad ikkagi teha suudavad!
                  mh.. nüüd saite jälle valesti aru, ma tahaks nagu kaks tükki kõrvuti panna, mitte näod vastakuti, inverter ikkagi, mitte bandpass
                  :blink:

                  pane need elemendid siis sinna kasti ära, peaks kärama küll

                  elemente võib vastastikku panna ka inverterkasti, muide
                  http://www.danmarx.org/audioinnovation/theories.html
                  KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                  t-linespeakers.org

                  Comment


                    #10
                    jah tean küll seda.. emm mis ta oligi.. isobaarilist värki, aga ikka 2 kõrvuti, sest ega viimistlus ka loeb :P

                    Comment


                      #11
                      nii, nüüd on kaks tükki topitud ühte, ilma vaheseinata 56.7 liitrisesse KINNISESSE kasti, kui järgmine rahalaadung saabub, lähen poodi, ostan torud kaa ära, ja siit ma nüüd veidi abi otsingi, et torusid tuleks ilmselt kaks, sest ruum on nii piiratud et vist üle 8-10 sentimeetrise diameetriga torusi panna ei saa, äkki keegi julgeb oletada mis sinna panna oleks hea et kui jäme, kui pikk?`

                      ise mõtlesin:
                      2*103*220

                      Comment


                        #12
                        Mõte hea, teosta ära...
                        S A C
                        Siberian Audio Concept

                        Comment


                          #13
                          krt.... aga jama selles et 103 paigutamisel on ta täiesti kahe elemendi vahel ja ka seina ääres mõlemad, see ei pidavat hea olema ju...

                          kas äkki 2*80*200 ei sobiks? need saaks seinast kaugemale panna....

                          Comment


                            #14
                            No tee siis 2x 80 ...aga mix ümarad? kandilisi ntx ei taha? slot port...varjant..
                            S A C
                            Siberian Audio Concept

                            Comment


                              #15
                              kuulnud olen jah, aga ma ei oska teostada seda vist, sest ise ei hakka neljakandilist toru kokku sulatama või ehitama, ja kuskil ei ole näinud kah midagi sarnast müügil, või on kellelgi mõni mõte kuidas teostada?

                              Comment

                              Working...
                              X