Teade

Collapse
No announcement yet.

filter vaja valmis teha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    filter vaja valmis teha

    nii, vaja läheb passiivfiltrit autosse isetehtud 35ac nö subwoofri vahele, supakal on eraldi võim, aga ma ei kujuta ette mis see lõike piir võiks olla

    kas 40 või 60 hz kumba soovitate?

    autos on nagu kõrgete ja keskmiste eest hästi hoolt kantud, nüüd oleks vaja mahedat bassi lisaks

    hea oleks kui saaksin teha süsteemi mida saaksin koguaeg madalamaks/kõrgemaks timmida, oleneb kuidas kõrvale sobib

    probleem on nimelt selles, et mul on ainult väike aimdus (traat + pool vms.) kuidas seda teha

    keegi kes tõsiselt asja jagab võiks samm sammult kirjeldada mida vaja ja kuidas täpselt teha (hiljem peaks see kuhugi teema ülesse minema õpetusena vms.)

    samas võib mõni spetsialist selle valmis teha ja oma hinna mulle öelda, vb ei hakkagi siis ise punnitama

    ette tänades kõiki

    MIkk

    #2
    soovitan intz'u siitsamast tevalo foorumist, tal on sellega kogemusi palju, ja on teinud neid küllalt siinsele rahvale

    (loodan et intz lisatöö eest ei pahanda :P)

    Comment


      #3
      Sain passiivfiltri endale Mustamäe Tevalost. Ütlesin, et kust peaks lõikama ja anti õiged jupid. Öeldi isegi, et kuhu ja kuidas ühendada. Jäin ostuga rahule, läks alla kahe soti.

      Comment


        #4
        Originally posted by mikk_kikk@Sep 25 2004, 23:33
        kas 40 või 60 hz kumba soovitate?
        Ma ise arvan,et mingi 100-150hz võiks see piir ikka olla. See 40-60hz on minu arust liiga vähe, sest tavaline woofer ei mängi nagunii nii madalaid helisid puhtalt välja.

        Comment


          #5
          aga milleks üldse autosse passiivfilter? kas võimendil vastavaid atribuute küljes ei ole, et väiksemate kadudega saaks vastavad sagedused ära lõigata?

          Comment


            #6
            minu võimul puudub samuti see reguleerija, LPF ja HPF, mis iganes.
            Lahendus Tevalost aktiivfilter, linki ei viici otsida.
            -

            Comment


              #7
              aktiivfilter oleks vast jah soovitud sagedustel kõige mõistlikum lahendus. poolid ja asjad läheksid liiga jõhkraks, ning kaod suureks.

              Comment


                #8
                passiiv filter maksab suts palju minu jaoks

                Comment


                  #9
                  ma olen ikka väga väga rahul intz'u tehtud filtriga ikka väga mõnusalt mydistab
                  Mäll-mäll

                  Comment

                  Working...
                  X