Teade

Collapse
No announcement yet.

projekti video

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    projekti video

    kuida meeldib-ei meeldi , mis oleks võind olla teistmoodi . (tulemas on veel pleksiklaas kasti taha)
    video siis www.zone.ee/ahuna

    #2
    minumeelest on mõte tore, ainuke asi mida muudaks on see, et see tuleks gif failina teha, võtaks vähem ruumi ja saaks otse webis vaadata.

    Comment


      #3
      räägi lähemalt kuida gifi teha

      Comment


        #4
        ma tahaks teada mis laul seal taga oli :P

        Comment


          #5
          Busta Rhymes - Break Ya Neck


          aga projekt on iseenesest päris hia

          Comment


            #6
            normaalne projekt tase boschmann polgi kõige hullem

            Comment


              #7
              Mis progrega sa need pildid slide showsse panid ja kuidas muusika sinna taha panid tahax ka teada :P

              Comment


                #8
                Originally posted by mtvx@Oct 3 2004, 19:01
                Mis progrega sa need pildid slide showsse panid ja kuidas muusika sinna taha panid tahax ka teada :P
                GOOGLE alati abiks :P

                Comment


                  #9
                  mina ise tegin win. movie makeriga - kellel pole siis www.windows.com on see leht kust seda hankida saab , see prog on kõige lollikindlam.

                  Edu!

                  Comment


                    #10
                    XP-s see olemas, niiet ple vaja tõmmata :P

                    Comment


                      #11
                      ise oman sama elementi ja prg veel üht,lähiajal tuleb ka teine ja kast on mul ka 160L :P

                      Comment


                        #12
                        kuna ma seda näha saan sul B) ja kuna 2. elemendi ostmiseks läheb

                        Comment


                          #13
                          Boschmann...
                          mitme tollised?
                          Boschmann ZX-122N, Boschmann V1240Y, Boschmann V1040Y ?
                          mis võim taga on?

                          Comment


                            #14
                            endal mull on zx-122n ja 200w rms toa võimu taga -kenasti mängivad aga midagi jääks nagu puudu ikkakuna nad on 300w rms per tükk.. ja siis nendest teistest nii palju et mul endal oli Boschmann V1040Y ja sellega võib küll aind ahju kütta kuna asi tekitas sellist vuhinat oma liikumisega et see rikkus soundi ära ja nii 2es kastis nii et seda pole mõtet osta , siis see 12" see samune on ka suht mõtetu olen kuulnud et sama jama mis sellel 10"iselgi et jahutusest tulenev hääl on ... aga see mis mul on on uuem mudel ja see viga on parandatud ning hääl on ka 4x parem . Ja see mis mul on on ikka 12" ja 2 tk

                            Edu!

                            Comment


                              #15
                              äkki ütleksid kui kõrge see on ja kas on ikka autosse?

                              Comment

                              Working...
                              X