Teade

Collapse
No announcement yet.

Palju kannatab

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Palju kannatab

    Palju kannatab audes 75-104-8 võimu sisse lastes On kellelgi kogemusi ja palju on üldse lastud

    #2
    No kõik oleneb sellest kui võimas võim on. Mina arvan et 100W kannatab ta ilusti ära. Mina olen lasknud 70W. Laseks rohkem, aga kahjuks võim ei anna niipalju välja

    Comment


      #3
      Originally posted by mtvx@Sep 28 2004, 20:33
      Palju kannatab audes 75-104-8 võimu sisse lastes On kellelgi kogemusi ja palju on üldse lastud
      mul on küll 75w10-4 ja ma lasen tlle ilusti 100w sisse pole häda midagi
      egas siis pea viimase piirini peenestama
      aga jah 100w kannatab ilusti ära

      Comment


        #4
        Ohoh Paluks täpsustada Mis võimuga keegi lasi ? TäNud
        (ja mis võimu taga see element üldse kõige paremat häält teeb ?)

        Comment


          #5
          ei hakka uut teemat tegema ning küsin kohe

          et palju siukse asja rms võiks olla?

          http://www.pyleaudio.com/itemdetail.asp?model=PL1290BL

          Comment


            #6
            Originally posted by mtvx@Sep 28 2004, 18:33
            Palju kannatab audes 75-104-8 võimu sisse lastes On kellelgi kogemusi ja palju on üldse lastud
            Proovisin järgi. Kui muusikat oli mõni vatt üle 50W, hakkas väga häirivat (tugevalt moonutatud) häält tegema.
            Ossiga mõõtsin.
            Võim muidu andis (võimendatud signaali piiramata) veidi üle 80W (8 oomil).
            Optimaalne võimendi olekski siis 60-80W (8 oomil).

            Edit: sportlikust huvist lõpetasin just erinevate lugude ja siinussignaaliga võimendite, aknaklaaside, naabrite ja 75W104-8 piinamise. Kui sellist "valutümakat" kuulata, kannataks element justkui rohkem (pole häirivaid moonutusi). Sellise muusika austajatel võiks optimaalne võimendi võimsus MINUarvates olla kindlasti üle 70W. Võibolla siis 75-95W.

            Comment

            Working...
            X