Teade

Collapse
No announcement yet.

Inverteri asetus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Inverteri asetus

    Selline küsimus, et kas tasub panna 2 103mm inverterit taha kyljele...?
    ma olen kuulnud philpisi keskust ja see tegi päris mõnusat häält kui inverter oli tahapoole suunatud
    Iga üks võiks oma arvamust avaldada
    Mäll-mäll

    #2
    No oleneb mis seal kõlari taga omakorda on - tühjus või sein. Seina kohta olen lugend, et soovitatakse kõlarid toa nurkadesse panna - seinad pidavad siis kuidagi paremini seda asja suunama. Põrandaga on kah midagi sellist kui allapoole inverter teha. Tegelikult passiivelemendiga kõlar mängib ka tahapoole ja halba pole öeldud ta kohta. Aga see sihuke katsetamise asi - kuid ma ei usu, et see oluliselt paremat häält teeb.

    Comment


      #3
      tavaliselt soovitatakse ikka filter ette poole teha...siis ei ole pärast mingit jama(vilistab jne.)....aga muidugi võib ta tagapool paremat häält teha...kui inverter/inverterid on hästi tehtud...
      algaja audiomees............:P

      Comment


        #4
        no bb6pro räägib et 103mm läbimõõt ja pikkus tuleb midagi 330mm
        Mäll-mäll

        Comment


          #5
          mul on ees kax 180mm inverterit ja müdistab nii mis kole.......

          Comment


            #6
            nurk võimendab basse 4 korda, sein 2 korda, inverteri asetusel võib ju olla mingi tähtsus aga mul siiani igast poosist ta töötand. (element põranda suunas ja inverter ülesse või krt teab kuidas veel )
            -

            Comment


              #7
              ok nüüd saagisin ära tulevad ette koos elemendiga...
              ma vaatasin oma väikse maki pioneer kõlari katteid(vanad elemendid läksid läbi ja tuli uued panna niisis olid katted üle) ja panen torudele kõlari katted peale nüüd uus mure kas see vilinat ei hakka tekitama kui ta nendest väikestest aukudest läbi peab hakkama ronima?
              Mäll-mäll

              Comment

              Working...
              X