Teade

Collapse
No announcement yet.

Midagi peoks ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Midagi peoks ?

    Tekkis selline mõte, et hakata pidude vallas tegutsema või rentima kõlareid.
    Põhiküsimuseks olekski mis elementidega kõlarid sobiksid üldse poe tegemiseks ma mõtlen ikka korraliku saali ära toitmiseks.
    Võix siis kogu tehnika märkida mida mul vaja läheks /kastid teeks elementidele ise

    #2
    Suht mõttetu üritus, lisaks on sul vaja ka võimendeid, prosesid, kaabeldust,.... jumal teab mida veel. Ja see on kallis. Valjukad on ka kallid. Ja kastitegemine nõuab oskusi. Raha ka. Puit, käepidemed, nurgad, terminalid...Ja konkurente on palju ning kui mul on valida näiteks Turbosoundi või JBLi ja mingite isetehtud kastikäkkide vahel, valin ma ikkagi need esimesed. Ehk siis raha tegemiseks peab raha kulutama. Seda sa ilmselt väga palju teha ei taha. Arvestama peaks vähemalt 100k investeeringuga alguses.

    madis@tegeleb_ka_sääraste_asjadega
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      #3
      Ma vaatan,et sul igapäev mingeid ideid tuleb, aga kuna me miskit käega katsutavat näeme

      Comment


        #4
        Selge on tehtud pidusi 4*s90-tega ja pole väga vigagi muidugi bassi seal küll ei olnud pigem tweetrid kärisesid.
        Hetkel alles plaanin mis elemendiga või elementidega seda uut süsteemi tegema hakkan mõtteid on palju ja tahaks paremad välja sõeluda.
        Tahaks ka et selline kõlaritegemine midagi tagasi ka tooks h34r:
        Eks suurem asi jääb suve poole ma kardan siis saab tööl käia ja raha teenida

        Comment


          #5
          Originally posted by mtvx@Oct 3 2004, 11:05
          Selge on tehtud pidusi 4*s90-tega ja pole väga vigagi muidugi bassi seal küll ei olnud pigem tweetrid kärisesid.
          Hetkel alles plaanin mis elemendiga või elementidega seda uut süsteemi tegema hakkan mõtteid on palju ja tahaks paremad välja sõeluda.
          Tahaks ka et selline kõlaritegemine midagi tagasi ka tooks h34r:
          Eks suurem asi jääb suve poole ma kardan siis saab tööl käia ja raha teenida
          loe madise jutt veel mitu korda läbi ja tee üks korralik turu-uuring ning siis hakka elemente otsima.
          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

          t-linespeakers.org

          Comment


            #6
            Sain aru jah pead raske rahakotiga mees olema :huh:

            Comment

            Working...
            X