Teade

Collapse
No announcement yet.

Riide liimimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Väga hea liim riide liimimiseks on kontaktliim - sellise nime all müüaksegi.

    Katab mõlemad pooled sellega kokku, lased natuke kuivada ja pressid kokku (pressi tugevus on tähtsam kui kestus) ja pole veel ükski riie lahti tulnud.

    Element loomulikult väljapoole. Kui juhtub, et element vaja välja võtta kastist, siis pead ju pool kasti lahti lammutama.

    Ja kui PVA`ga korralikult liimitud, siis pead kasti pooleks saagima.
    Minu valmistatud kõlarikastid.

    Comment


      #17
      ma olen ka seda kontaktliimi kasutanud ja selle sama nooretehniku riidega. sihuke tuub nagu silikoon oli ja nii kui laiali määrisid ja riide pealepanid siis seda enam liigutada ei saanud .... väga proolt võttis ikka kinni (Y) ja nurgad said ka ilusti kokku pandud nii et liitekohti eriti näha ei jäänud . panin veel riide ühenduskohtadesse(nurkadesse) super liimi - kindluse mõttes .
      MÜÜA : 10gd & BOSE kõlarid

      Comment


        #18
        Kast sai valmis
        tulemus:
        http://www.zone.ee/miku100/kast/

        Kõik kommentaarid selle kohta võib ka siia palla

        Comment


          #19
          mix element sees pool:Smai saa aru...kui midagi juhtub kasti sees näitex filter sulab ära siis ei saa mitte midagi teha ju pead kasti lahti kakkuma:S
          Mäll-mäll

          Comment


            #20
            see terminal on seal natukene kehv, kuna jalaga otsa komistades võib vabalt välja lipsata juhe ja kenasti lühisesse minna Lühis=uus võim Mina isiklikult oleks teist terminali kasutanud, millele saad ikka kõvasti kinni kruvida juhtme vms ...
            -

            Comment


              #21
              sorry vaan kui otsad korraks kokku lahevad ei juhtu voimuga mitte midagi! 1minut ja siis voibolla akkab polema

              terminal on vaga hea sul oli vist peenike juhe

              Comment


                #22
                Element kast sisse kuna ei jaksanud ilusat võret peale osta. kui oleks väljapoole pannud siis oleksid need rõvedad ääred välja jäänud, kui sees siis aga see must poroloon seal elemendi ääres töötab ka õhu tihendina .. nii et see tegi kasti ka õhukindlamaks.
                Ja kast ei ole pvc'ga kokku liimitud et ei saa kunagi seda lahti, ma panin liimsilikooni ehk klaasiliimiga. kui on vaja hädapärast lahti saada siis tuleb jah nautke riiet lõhkuda et kruvid lahti saada jja terava gyprock'i noaga ääred lahti lõigata.

                Terminal on üsna kindel, ja need ei tule lihtsalt otsakomitades sealt lahti! See hoiab ikka päris kõvasti neid kinni, niisamagi tirides ei aha lahti tulla.

                Comment


                  #23
                  muidex t2itsa hea tulemus sul B)

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by helitechnic@Nov 14 2004, 22:25
                    sorry vaan kui otsad korraks kokku lahevad ei juhtu voimuga mitte midagi! 1minut ja siis voibolla akkab polema
                    Kui võimu väljundi juhtmed lähevad kokku, siis on enamus juhtudel asi pahasti. Päästa võib võimu
                    * kiire kaitselülitus (siiski on releed aeglased asjad ja see vbolla heal juhul 50/50 kordadest jõuab selle lühise enne lahti ühendada)
                    * piisavalt väike kaitse võrreldes lõputransside maksimaalse vooluga... Kuna transid on kallid, siis ikka kasutatakse nendest viimane ära ja kaitse kui aeglane asi ei põle nüüd küll kiiremini läbi kui
                    * liiga peenike juhe väljundis - vool ei lähe väga suureks, sest juhtmel on oma takistus... ja võim jõuab mingit aega seda juhet kütta.
                    * võimu liiga nõrk trafo - võim ei saa lihtsalt piisavalt voolu kätte... Jällegi kehv lahendus, mida liiga tihti ei kohta korralikel võimudel.

                    Seega... Kui sul võim lühise üle elas, siis hinga kergendatult aga ÄRA proovi seda kunagi uuesti... Nii need võimud surevad.

                    Comment


                      #25
                      fakk see surm mu amfitoni tabaski <_<
                      Mäll-mäll

                      Comment

                      Working...
                      X