Teade

Collapse
No announcement yet.

Mida arvata tevalos pakutavatest visatonidest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mida arvata tevalos pakutavatest visatonidest

    Tere.

    Tahaks teha omale ühe odavama bassikõlari tuppa. Mida arvate tevalos pakutavatest visatoni elementidest. Endale meeldis ntx see
    8'' HiFi bassvaljuhääldi WS20E

    Erilist kvaliteeti taga ei aja, kuid päris King Audio poole ei taha ka vaadata.
    Võimediks on TDA7294 baasil võim, mis 4 oomi puhul peaks 100W andma.

    Sooviks siis arvamusi selle elemendi kohta, või pakkuda muid odavama otsa elemente. Hinnapiiriks jääks u 500 eek.

    #2
    kui sul juba selline eelarve on, siis proovid äkki seda bassikat:
    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...1#!240-1061

    muidugi visatoni tooted on minuarust kõik niivõrd üle keskmise, et konkreetselt millegi kohta ma pask ei ütlks.

    Comment


      #3
      Mille poolest see ws-25E parem on, peale selle, et mängib madalamale ja on 10"?

      Muidugi, on mul ka üks 23 liitrine kinnine kast ka olemas 8" auguga ( võib ka uue augu teha või uue kasti üldse). Bassboxpro pakkus küll sellele ws-20E elemendile ka umbes sama ruumalaga kasti ( et nagu ei peakski uut kasti tegema hakkama).

      Muidugi on ka võimalus teha uus kast inverteriga. kas antud elementid puhul on see mõtekas?

      Comment


        #4
        parem orgunni kuskilt raha ja saad audes 75w104-4 ntx.... see on juba bassikas endal on antud element ja soovitan soojalt
        TeamRMS

        Comment


          #5
          minu arust on Visatonid väga head valjukad. .. ja need ws-25E-d mängivad ka korraliku heli. põhimõtteliselt ei poolsa audest. :P
          isegi Visaton T200 teeb korralikku häält.

          Comment


            #6
            OK!, ma arvan ka, et jään visatonide juurde.
            Aga kui valida 8" elementide juurest, kas siis T200 või ws20E?

            Comment


              #7
              Ws... näeb kuidagi korralikum välja. .. ja sagedusriba vähe parem??
              kui meeldib punane vahtserv seal... siis T200.
              muidu jääks mina Ws-i juurde.

              Comment


                #8
                ei ole just kõlarispets, kuid selle ws'i juures häirib see, et ta oleks nagu pool midrange bassielement. Sageduriba kuni 7000Hz?
                T200 on aga nagu rohkem subwoofriks ehitatud. Magnet on õhukanaliga ja max käigu pikkus ka 20mm, ws20 12mm vastu?.

                Äkki keegi on proovinud neid elemente.
                Ise mõtlesin sellele t200'le u 60L kasti 80mm inverteriga

                Comment


                  #9
                  T200 myrtsub kyll päris ilusti. .. endal ka sellega tehtud supikas.

                  Comment


                    #10
                    mis su kasti parameetrid on, kui ametisaladus pole

                    Comment


                      #11
                      "topsecret"... nii kergel ka oma suurt tööd ja vaeva ei tasu ära rääkida. :P
                      ok ok. .. kõrgus umbes 65cm. laius 40cm ja paksus ~27cm )
                      siis ligi 53L.

                      Comment


                        #12
                        Ostin ära. T200 siis

                        Oma suureks üllatuseks on Tevalol 2 nädalane visatoni soodukas -25%,
                        nii, et sain T200 284 eeguga. Pea KA hinnaga või mis - ehk siis kõik Tevalosse valjukate järgi.

                        Comment


                          #13
                          jap jap. .. ise sean ka sammud kohe Tevalo suunas kui tööpäev lõppeb. ... .. oli siis ka palju rahvast??.

                          Comment


                            #14
                            ..see on jah hea uudis toodete hinnalanduse kohta! Niipalju kui mina olen seda foorumi rahvast jälginud, siis jääb sügavalt selline mulje, et väga paljud eelistavad bassielemnina just Audes valjukaid, kui kõrgete ning keskmiste osas aga Visatoni. Pole kummagi omadege isklikku kontakti, seega ei saa võrdluseks midagi ka öelda. Aga, mida ise arvate Audese 10" (75W104)ja Visaton 10"???
                            On kellelgi põhjapanevat võrdlust???

                            Comment


                              #15
                              Paljud lihtsalt pole Visatoni asju proovinud ja rajavad oma arvamuse kuuldu-nähtu põhjal. Julgen pakkuda, et Visaton pakub ka bassivaljukate poolest Audesele võrdväärset vastast, mitmed katsetused on seda näidanud.
                              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                              indrek@sac.ee, +3725174765

                              Comment

                              Working...
                              X