Teade

Collapse
No announcement yet.

T200 oli : (sooviks teada kui suurt kasti vaja)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    T200 oli : (sooviks teada kui suurt kasti vaja)

    elementideks on VISATON T200 ning kuskilt olen saanud ka järgmised andmed

    Qts:0,58
    Vas:49,0l
    Fs:43,00hz
    Re:3,60ohm
    Le:0,55
    Xmax:0,020m
    Z:4ohm
    Qms:3,51
    Qes:0,69
    SPL:87,00dB
    Pe:80,0W
    BL:4,98
    dia:0,203m
    Sd:0,021mˇ2


    kui keegi oskab siis võiks aidata ja välja arvutada kasti mõõdud. ise olen veel algaja nii, et kõik abi kuluks ära.


    #2
    kui madalale sa tahad seda mängima saada??

    Comment


      #3
      tahaks umbes 30-40Hz ja sooviks inventer kasti

      Comment


        #4
        ossa juudas... ehk siis F3 35Hz?.. see tuleb päris suur kast peaks mainima . 120L ??:S... kahtlane..
        ma parem ei yritagi rohkem mõõta.

        Comment


          #5
          aga äkki soovitaksid ise midagi mis ei jääks väga suur.keskmist suurust tahaks ja üks programm näitas ja et 29,99Hz puhul tuleb kast umbes 160l

          Comment


            #6
            tahad sellega musa kuulata või filme vaadata`?

            kui uskuda 5minutilist mässamist bassbox-iga, siis sain järgmised andmed:

            f3@35Hz - 87 liitrit, inverter 103x235
            ning markx666 poolt soovitud andmed
            f3@30Hz - 111,71 liitrit, inverter 103x160
            f3@40,1Hz - 65 liitrit, inverter 80x190 (või 103x~350 :lol: )

            EDIT: typo
            EDIT2: läks siiski 20 minutit :P

            Comment


              #7
              põhiliselt ikka muusika jaoks

              Comment


                #8
                musa kuulamiseks selle elemendiga kasutaksin mina ~50-60 liitrist kasti, endal selline element kodus olemas, ja heli mis sealt tuli oli küllaltki meeldiv. hetkel talle kasti küll ei ole, kuna rahapuudusel ja õnneliku juhuse läbi läks kast uue omaniku kätte. kui tahad siis võin sinna sulle ise kasti teha ja koos elemendiga ära müüa..

                Comment


                  #9
                  kui suur sul kast oli paluks mõõte mul praegu mingi ajutine kasti logu on olemas ka nii et sooviks jah ainult mõõte

                  Comment


                    #10
                    peast ei tea enam kahjuks... kas ta mingi 60x27x36 võibolla oli... võin väga vabalt mööda panna ka muidugi...

                    Comment


                      #11
                      kas keegi oskaks äkki veel midagi soovitada

                      Comment


                        #12
                        ....selle elemendiga kasutaksin mina ~50-60 liitrist kasti...
                        Mis siin rasket on...
                        ruumala=kõrgus*laius*sügavus/1000
                        Arvuta ise endale meeldivad mõõdud välja. Ja muidugi ruumala, mida soovitati on sisemine maht! Kui mõõte arvutad, siis hoidu kuubi kujulisest kastist.

                        Comment


                          #13
                          Ma arvutasin et kast võiks tulla umbes 59 liitrit, aga kui sinna tuleks inverteri toru pikkus on seadistatav 130 ja 250 mm vahel. Väljalõike diameetriks on 72 mm ja avavuse pindalaks on 36 cm2. Siis kui pikaks ma peaks selle seadistama ja kas ainult ühest torust piisab või oleks parem kahe toruga.Täpsed toru mõõtmed:

                          http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...8#!240-5208

                          Comment


                            #14
                            Nüüd ta siis peaaegu valmis, et ongi. Suve poole vaja inverter veel seest ära värvida, ning kasti äärtesse ilu liistud ka. Ning oleks ääre pealt unustanud, et kastile tulevad veel 1cm jalad ka alla. :P Avaldage siis oma arvamust kasti kohta, et teaks mida järgmine kord paremini teha.

                            Kastist siis veel nii palju, et materjaliks on 16mm saepuru plaat, kast on 72 liitrit mis tuli juhuslikult. Kast on kaetud veini punase sametiga, kuna polnud midagi paremat kodust võtta.

                            Tänud siis ka kõigile kes aitasid!

                            Ning pildid ikka ka: http://www.pilt.ee/view/353155/

                            Comment


                              #15
                              esmapilgul tundus see kast sellele elemendile kohe liiast suur olema, pildilt on näha et inverter on pea sama suur kui kõll ise
                              mina teeks kasti sealt maalt pooleks kus mingi must triip ülevalt alla jookseb, siin on enam vähem ilus vaadata. muidu paistab et kast on nagu mõne mehe köögilaud ja kõll ise ei paista silmagi
                              kuidas muidu bassivärinaga on? terva litter või mahe madal?

                              Comment

                              Working...
                              X