Teade

Collapse
No announcement yet.

100W100-6 vs. BZ300

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    100W100-6 vs. BZ300

    Visaton BZ300 Blizzard (12")
    Audes 100W100-6 (10")

    100W100-6 kohta on siin foorumis juttu olnud juba küllalt, kuid BZ300 kohta ma ei leinud midagi. Hind neil on hetkel veel võrdne: u. 1200.-

    BZ300 puhul paneb mind imestama 350W RMS. Asjal peab ju ometi mingi konks olema!?

    Audesele soovitati kasti mahtu 50l-60l; nii kinnise kui inverterkasti puhul. Kui mahukas peaks olema kast Visatoni elemendile?

    Nädala lõpuni on mul veel valikuvõimalus... siis kaob probleem

    Tänades
    -Siim Sepman

    #2
    mina investeeriksin kindlalt Visaton BZ300 Blizzard (12") elementi. see on tõesti hea kõlaga minu arvates, minu kõrvale ta subwoofrina igatahes väg meeldis..

    Comment


      #3
      audes ikka. eestimaine ja kvaliteetne valjukas.

      Comment


        #4
        jääks ka visatoni peale ..... kui hind ka sama siis asi tasub katsetamist. audesega on nii paljudel igasugu supikaid.. siis saaks juba vähe erineda..
        Ja veel... ma e usu, et seal selle 350W juures mingit konksu on. tundlikus ka päris hea sellise asja kohta...
        Mina kasutaks seda.

        Comment


          #5
          Huvitav kust ma leida saaksin Visatoni kõlari andmed (skeemi) ja soovitatava kõlari mahu... Visatoni kodukalt ma kuidagi seda kõlarit leida ei suutnud.

          Comment


            #6
            Originally posted by sLim@Oct 26 2004, 14:27
            Huvitav kust ma leida saaksin Visatoni kõlari andmed (skeemi) ja soovitatava kõlari mahu... Visatoni kodukalt ma kuidagi seda kõlarit leida ei suutnud.
            http://www.visaton.com/english/artik..._150_1_86.html
            Andmed täitsa olemas ja bassbox pro-s on ka element olemas.
            Tõnis

            Comment


              #7
              Ole sa tänatud ja olgu ma neetud

              -Siim

              Comment


                #8
                audes tuleks odavam.
                Alustaks sellest, palju maksab sobiv võimendi.

                Comment


                  #9
                  kui paned autosse siis mingi 400w voim on 1500.-ringis aga koju siis mai tiagi hmmmmmmmm estonia voim isegi toidab voibolla voi amfiton

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by submeistrix@Nov 1 2004, 21:31
                    kui paned autosse siis mingi 400w voim on 1500.-ringis aga koju siis mai tiagi hmmmmmmmm estonia voim isegi toidab voibolla voi amfiton
                    estoni annab 4 oomi peal 50W kanalisse. 6oomi korral tiba vähem. See on nagu sääsehammustus elevandile.
                    Hetkel mul on 100w100-6 elemendil järgi aktiivsubwoofri võimendi, mis annab mõõdetult 0%DHT juures 150W sisse ja kast on üüratult suur ja suurte torudega. Ja võta näpust, võimu võiks oma 2 korda rohkem olla, kuna element ennast ei liiguta. Kuigi pikemalt keevitades, läheb element hõõguma

                    Comment

                    Working...
                    X