Teade

Collapse
No announcement yet.

projekt koodnimega "Toolijalg"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    projekt koodnimega "Toolijalg"

    Leidsin kuurist suure hulga vineerist toolijalgu, mille ma siis sorteerisin vildakusastme järgi, praagid ladusin eraldi hunnikusse. Lõpuks sai kokku päris sarnased jalad.

    Jalgadest oli läbi puuritud augud... osasi sain kasutada keermeslattide jaoks, üleliigsed lõin tüüblitega kinni, osad augud tegin juurde. Jalad liitsin keermeslattide PVA liimiga. Pilt siin.

    Praeguseks on kasti "3 külge", ehk siis jalad omavahel kokku liimitud. Kahjuks jäi tahaseina vähemalt 1 peenike praegu (oleks pidanud sinna ka ühe keermeslati panema).
    Kasti ülejäänud küljed tulevad siis u. 2cm paksusest vineerist, ehk siis sama paksust kui on jalad ise.

    Sisse tahaks panna 12'' bassivaljuhääldi BZ300 Blizzard.
    Arvutuste kohaselt sain kasti ruumalaks ~70l. Kast oleks ilmselt mõttekas teha inverterkast. Kast läheb igatahes lauspahteldamisele ning mustaks värvimisele.

    -Siim Sepman

    #2
    Njaa, täitsa huvitav idee
    Kuigi, pahtlit läheb sul nähtavasti ohtrasti. Kas tekkis ka palju konarusi kokkupanekul?

    Comment


      #3
      hehe, pilt isegi kuurist, see teema on ikke ülimalt täpse pildi päeviku saatel tehtud
      Oodates edasiseid toiminguid ja pilte

      Allar
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #4
        Konarusi tekkis ohtralt, need ajasin kõik maha lintlihviga aka. "traktoriga". Alla lähevad Allar88 piigid.

        Comment


          #5
          Hea on näha, et ka midagi natuke teistsugust tehakse vahepeal. Jään huviga uusi pilte ootama.
          Minu kodukas

          Comment


            #6
            BassBox graafik ja andmed
            See siis minu esimene kastiarvutus... kui kõik andmed ka teie meelest sobivad, siis ostan juba homme elemendi ära...

            Lõikesageduse plaanin panna kuskil 45-50Hz peale. Kõik sellest ülespoole mängivad Audes 064 kõlarid (valmis projekt, mille kohta siin teemat ei ole)

            Nagu ma aru saan, et kasti veel madalamalt mängima saada, peab tunde järgi mängima vooderdusega ning inverterite pikkusega? Või on selle kohta mingid kindlad rusikareeglid?

            -Siim

            edit:
            Originally posted by intz
            Iga valjuka sageduriba hakkab kuskilt punktist ära kukkuma, inverterkastil on see järsem, kinnisel laugem.
            Võtsin kohe sõnasabast kinni ja vaatasin mis BBP kinnise kasti kohta ütleb: graafikute võrdlus
            BBP kohaselt oleks mul palju mõttekam ehitada kinnine kast - mängib palju madalamale; pole ka inverteriga keemiat.
            Suur tänu intz

            Comment

            Working...
            X