Teade

Collapse
No announcement yet.

Väiksed aga osavad woofrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Väiksed aga osavad woofrid

    Tõesti huvitab kuidas suudavad mõõtmetelt, võimsuselt väiksed arvuti woofrid teha nii talutavat heli kui nad teevad. h34r: h34r:

    a la 12w rms ja ise siuke väike kuubik mis müriseb nii, et kole kohe.


    Et kas näiteks ise ei saa selliseid mini woofreid teha. Võttes elemendiks näiteks sellise

    #2
    arvuti woofer petab kui panna ta cd-playeri taha siis koki moki voimsus mis helikaart supase sisse laseb tostab passi minutead myriseb kyll aga volume keerata ei saa <_<

    Comment


      #3
      Minu arvates arvuti bassikõlarid nüüd küll talutavat heli ei tee aga see vaid minu arvamus. Kusagil siin foorumis oli juttu küll, kuidas need väikesed hiinakad suudavad niipalju häält teha ja minu mäletamistmööda oli nende inverter ehitatud niiviisi, et see mitte ei kompenseerinud basside alumist otsa, vaid oli häälestatud elemendiga kuidagi samale sagedusribale. Arvatavasti mul sõnastus vale, sest ei mäleta enam täpselt kuidas see jutt oli, aga midagi taolist igatahes on mul kusagilt siit meelde jäänud.

      Comment


        #4
        minu arust on need parajad saastad, isegi KA on parem
        Darkest beatz...

        Comment


          #5
          Kasti Fb ja F3 on samale kõrgusele viidud ja on väikese kastiga tekitatud kõva muhk kindlale sageduspiirile mis tõttu ta nn mürabki maru valjult.
          -

          Comment


            #6
            Nii mul vedeleb grative arvutisupa karbi peal on tehtud kastist labiloikena pilt elemendi magnet on sama suur kui kolar ise ja kui lahti keerasin leidsin kastist elemendi mis on palju vaiksema magnetiga yhesonaga on leitud moodus kuidas raha teenida

            Comment


              #7
              Et ühesõnaga need ongi siis tegelikult valesti tehtud woofrid jah. Et mängivad ainult kindlat sagedust kõvasti.

              Comment


                #8
                Valesti? vaevalt se valesti on, oletaks, et see muhk on nii pikaks venitatud ja mängib selletõttu enamus madalaid sagedusi hästi (40-80 hz äkki)
                S A C
                Siberian Audio Concept

                Comment


                  #9
                  selliste väikeste creative supikatega (20W) sai tehtud omale uued muusikakeskuse valjukad. vähemalt ei pea nyyd volüümi põhja keerama, et mingit bassi kõtte saada... aga tuleb vaadata, et liiga palju ei keera.. siiski ju suht nõrgakesed.

                  Comment


                    #10
                    Ma vastupidi lammutasin sellised "tublid" arvutikõlarid (olid osaliselt plastmassist) ära ja tegin neile korralikud 18mm plaadist kastid. Võimendiks sai katkise automaki seest TDA 1552Q ning toiteks vana AT toitekas 12V8A ning selle paigutasin eraldi kasti. Miski 10W RMS peaks ikka olema.

                    http://my.tele2.ee/opelcalibra/21sys/

                    Basskõlar on loomulikult veel lisaks (50-60W RMS).

                    Ise olen igatahes rahul Nati ehk häirib, et bassika pidin liiga kõrgelt lõikama ja bassikõlari asukoht on seetõttu tajutav.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by pitbull@Nov 3 2004, 00:43
                      Ma vastupidi lammutasin sellised "tublid" arvutikõlarid (olid osaliselt plastmassist) ära ja tegin neile korralikud 18mm plaadist kastid. Võimendiks sai katkise automaki seest TDA 1552Q ning toiteks vana AT toitekas 12V8A ning selle paigutasin eraldi kasti. Miski 10W RMS peaks ikka olema.

                      http://my.tele2.ee/opelcalibra/21sys/

                      Basskõlar on loomulikult veel lisaks (50-60W RMS).

                      Ise olen igatahes rahul Nati ehk häirib, et bassika pidin liiga kõrgelt lõikama ja bassikõlari asukoht on seetõttu tajutav.
                      Need üsna kenad asjad sul igaljuhul.
                      Ma üritasin ka kunagi teha nii ,et teen uue kasti ,uue kõlli ja võim jääb samaks.
                      Kõlariks valisin vene 15gdn valjuka (karm magnet asjal) ,kuid võimu jäi väheks. Kuigi vana bassikas oli 20w rms. Kui panin suure võimu taha sama bassika siis oli päris mõnus kuulata.
                      Tõnis

                      Comment


                        #12
                        disain on küll hea, siuke elegantne 10 punkti igaljuhul
                        S A C
                        Siberian Audio Concept

                        Comment


                          #13
                          Välimus neil väikestel kõllidel tõesti viimase peal........

                          Comment


                            #14
                            vinge

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by pitbull@Nov 2 2004, 22:43
                              Ma vastupidi lammutasin sellised "tublid" arvutikõlarid (olid osaliselt plastmassist) ära ja tegin neile korralikud 18mm plaadist kastid. Võimendiks sai katkise automaki seest TDA 1552Q ning toiteks vana AT toitekas 12V8A ning selle paigutasin eraldi kasti. Miski 10W RMS peaks ikka olema.

                              http://my.tele2.ee/opelcalibra/21sys/

                              Basskõlar on loomulikult veel lisaks (50-60W RMS).

                              Ise olen igatahes rahul Nati ehk häirib, et bassika pidin liiga kõrgelt lõikama ja bassikõlari asukoht on seetõttu tajutav.
                              Kle kust kasti mõõtmed arvutasid, või tegid samasuured nagu eelmised plastmassist olid ?
                              Mul tundub et täpselt samad elemdid üle, kah arvuti kõlaritest võetud

                              Comment

                              Working...
                              X