Teade

Collapse
No announcement yet.

GAS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    GAS

    kust ma leiaks gas kõlari
    ja king audio kohta teavet, suuruse, hinna ja kvaliteedi?

    #2
    MIks sa siukse tühimike rea jätsid? tükk aega ootasin et seal mõni pilt avaneks.
    Gas-ide leidmiseks kirjuta "NETI" otsingu sõnaks Gas kõlarid
    King audio kohta vaata samast foorumist ja streetrace.org foorumist, leiad palju juttu, kuid võin kohe öelda et kvaliteeti pole.
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      Originally posted by Allar88@Nov 6 2004, 08:54
      kuid võin kohe öelda et kvaliteeti pole.
      Oled proovinud,katsetanud?Ja võid öelda seda täitsa kindlalt?
      F&F

      Comment


        #4
        kus kohast ma leiaks netist teemat GAS kõlarite kohta

        Comment


          #5
          Originally posted by altz+Nov 6 2004, 20:15--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (altz @ Nov 6 2004, 20:15)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Allar88@Nov 6 2004, 08:54
          kuid võin kohe öelda et kvaliteeti pole.
          Oled proovinud,katsetanud?Ja võid öelda seda täitsa kindlalt?
          [/b][/quote]
          Ma arvan, et ta teab, mis häält king audio teeb kuna ta ise müüb ju seda&#33;

          Comment


            #6
            [/QUOTE]
            Ma arvan, et ta teab, mis häält king audio teeb kuna ta ise müüb ju seda&#33; [/QUOTE]
            My bad,mõtlesin et see käis ka GAS-i kohta...muidugi osaliselt käib aga mitte kõigi mudelite.

            EDIT: No näiteks mõni teema on siin
            ja siis siin
            Mida sa teada ahad hoopis nendest GASidest ja muudest? On mingi kindel isend vms?
            F&amp;F

            Comment


              #7
              oleks vaja midagi tuppa või siis autosse, aga peaks olema hea kõlar. . . . ma ei tea nendest midagi, selleks ma küsisingi asjatundjatelt, et mida te võiks pakkuda, mulle on räägitud gas&#39;ist, aga mulle isiklikult meeldib sony exploud (max 800, nominaalne 250w, aga RMS&#39;i ma ei tea aga tahax teada) . . või midagi sellist...

              tahax 12" või 15 tollist kuni 150w rms&#39;i ja hind võiks olla odav ehk siis alla 1000 eegu....

              Comment


                #8
                no kui alla 1000.- siis ma soovitaksin StarSound-i
                Sellel on pakkuda 12" element(vist oli mingi 620.- ringis) 250wRMS 500wMAX
                15" element on ka ja see maksab 790.- 300wRMS 600wMAX
                ma isiklikult soetasin endale just hiljuti 15" woofri
                nüüd vaja aint kasti tegema hakata
                see on minupoolne soovitus B)
                lähemalt saad StarSound hinnakirja uurida siit

                Comment


                  #9
                  tänks kõige eest..., aga kust ma saaks selle osta . ..

                  Comment


                    #10
                    Omitron Neti otsingusse ja küll ta leiab. Siin meil üks kasutaja kah kes sellega tegeleb kas ints või intz üx kahest...tõesti ei tea kumb :P
                    S A C
                    Siberian Audio Concept

                    Comment


                      #11
                      Starsoundiga tegelen mina,kui asi huvi pakub,anna teada.
                      Vana helitehnika remont Pärnus

                      Comment


                        #12
                        star soundiga tegeleb siis ints jah, aga kas tal oleks midagi head ka pakkuda... kuni 150w RMS&#39;i ja mida suurem on memraan seda parem...

                        Comment


                          #13
                          Jääb arusaamatuks, mida sa õieti tahad. Sigalahe välimus või hea heli? see 150w rms on juba väga laialdane mõiste, iga firma paneb oma hea ja suva järgi.
                          S A C
                          Siberian Audio Concept

                          Comment


                            #14
                            Suur membraan.See tähendab siis 12" või 15".Alla 1000.- hinnaklassis oleks pakkuda 12" 250W RMS SSW 3000 või 15" 300W RMS SSW3800.Kui tahad saavutada auto SPL võistlustel tulemusi,siis peaksid vaatama Sellise elemendi poole.
                            Vana helitehnika remont Pärnus

                            Comment


                              #15
                              ma mõtlen seda, et ma saaks 150w RMs&#39;i ja et oleks alla 1000 kr....
                              starsound pidi olema uus kraam, et nagu võiks siis ära kasutada selle...
                              kõlari suurus võiks ka siis olla 12"-15", aga kui seda ei leia, siis 10" sobiks ka...

                              mulle öeldi, et ma saan oma võimuga kuulata 100w rms&#39;i siis ma peangi ostma 100-150w rmsi...
                              lihtne ja loogiline . .

                              Comment

                              Working...
                              X