Teade

Collapse
No announcement yet.

t200

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    t200

    olen algaja, ning vajan abi bassikõlari tegemisel...tegemist on siis visaton t200...ma tahaks sellele kõlarile kasti teha...et mis selle kasti mõõtmed peaks olema? kas sellele on mingit võimendit ka vaja? mis juhe olema peaks? kas selleks toruks sobib ükskõik mis toru?

    #2
    Vaata näiteks siia:
    http://teet.pri.ee/pics/visaton_t200/

    Comment


      #3
      kas mingit võimendit on ka vaja ja kui see on vajalik siis palju mingi norm aga odav võimendi maksab ja kust seda saab...mul oleks plaanis see arvutile järgi panna...et mis otsikuid vaja on...KAS SELLE KASTI MÕÕTMED ON 633,4X391,5X242 ???

      Comment


        #4
        kle mees, ega Sa ei saa ju kohe helikaardi taha oma 200w k6lli panna . loogish et v6imu on vaja, lehel ju k6ik olemas

        Comment


          #5
          Originally posted by Elektrik@Nov 6 2004, 21:38
          kle mees, ega Sa ei saa ju kohe helikaardi taha oma 200w k6lli panna
          Saab küll aga ei ole mõtet oma 200W kõlarit 2W-ga toita Kusjuures häält täitsa teeb...

          Comment


            #6
            ega ma ei tahagi ju mingit 200w...ma tahan 80w

            Comment


              #7
              Originally posted by alf pont@Nov 8 2004, 17:10
              ega ma ei tahagi ju mingit 200w...ma tahan 80w
              võimu on ikka vaja

              Comment


                #8
                kust saaks hea aga odava võimu siis

                Comment


                  #9
                  räägi kasutaja w@ldur. .. äkki teeb sulle mõne korraliku võimendi sellele kõlarile. ... ise kasutan hetkel selle toitmiselt radiotehnika u-101... ei kurda, et väheks jääks.

                  Comment


                    #10
                    aga kui teha mingi 50w kas siis on ka vaja mignit võimendit...mul olid kodus mingid radiotehnika s50 kõllid raadiol taga ja mingit võimenidit ei olnud vaja

                    Comment


                      #11
                      Helikaart on max 2W. seda ei anna sinu 50w võrreldagi saad aru, ta teeb sul väga vaikset heli, kui sul kõrvaklapid on, siis pane taha, ega ta sellest väga palju kõvemat heli ei teee (välja arvatud siis kui kõrvaklapid on väga suure takistusega, siis on jah võimsuses vaksa suurem vahe)

                      aga ikkagi, helikaarti ära kõlareid topi, sest need on mõeldud(ja ka koostatud)(minu teada) ikkagi suurema takistusega võimendite, kõrvaklappide jt. seadmete jaoks. nii lähevad nad suure tõeneäosusega üsna pea läbi kui kõlarid sinna otse surad...

                      PS: mul on üks üleligne visaton t200 kodus olemas, kui huvi siis osta ära

                      Comment


                        #12
                        minu arust sai probleemi tõstatanud isik aru, et ei ole mõtet kasutada helikaardi väljundit ja asus otsima võimu, mis selle ära toidaks.
                        T200 toitis isegi ära tavaliselt arvuti aktiiv supikalt (Creative sw320)välja koogitud võim... aga selle puhul volüümi ei tasunud yle 4-ja (10-nest) keerata... siis juba hakkas moonutama... aga 50w võim peaks sellele kyll sobima... jääb veel piisav varu elemendile ka.

                        Comment


                          #13
                          irww mu yhel tuttaval oli 1000w suppar arvuti helikaarditaga irnuda sai kyll suht palju
                          Mäll-mäll

                          Comment


                            #14
                            irf. ... kas tegi mingitki piiksu??

                            Comment


                              #15
                              tegi kyll kõvemat häält kui mingi vuffel subakas
                              Mäll-mäll

                              Comment

                              Working...
                              X