Teade

Collapse
No announcement yet.

king audio 12´´

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    king audio 12´´

    Lugu selline ,et on kingaudio 12´´ element.Minu arvates käib esimese kasti ehitamiseks küll.Kas keegi saaks öelda kui suure kasti ma peaks talle tegema ja enam-vähem kui suur inventer peaks tal olema.Ootaks kõiki õpetusi mis käivad selle elemendi kohta.

    #2
    Kas tõesti on otsingut nii raske kasutada?
    Sellest teemast on siin foorumites pikalt ja laialt räägitud.
    http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?act=...2Baudio+%2Bkast

    Comment


      #3
      Foorumis öeldakse ,et kasti maht peab olema 72 l.Kas keegi oleks nii hea ja arvutaks bassboxiga välja kui suured ma kasti mõõdud peaks tegema ja palju peaks olema inventeri läbimõõt ja pikkus???
      Mitme tollist king audiot te ise soovitate???

      Comment


        #4
        Originally posted by k2rla@Nov 7 2004, 13:51
        Foorumis öeldakse ,et kasti maht peab olema 72 l.Kas keegi oleks nii hea ja arvutaks bassboxiga välja kui suured ma kasti mõõdud peaks tegema ja palju peaks olema inventeri läbimõõt ja pikkus???
        Mitme tollist king audiot te ise soovitate???
        Mees miks sa matemaatika tunnis pole käinud.
        Kui on öeldud et kasti maht peab välja tulema 72Liitrit sis mõõdud mõtled ise.
        näiteks (60cm x 40cm x 30cm) : 1000 = 72L
        Mõõte võid ise muuta endale sobivaks aga mõõtud omavahel korrutades ja siis jagades tuhandega peab tulema lõpuks 72.
        F&F

        Comment


          #5
          kas sa oled siis matemaatika tundidest poppi pannud või? :P
          pikkusxlaiusxkõrgus=ruumala
          eks sa ise arvuta milliseid kasti mõõdud võiks olla peaasi et 72l täis oleks
          inverter pane vast 103x270mm
          ehk siis 10cm toru ja 27cm pikkust
          a no eks pikkuse saab kuulamise järgi ka paika panna.

          Comment


            #6
            ok võtan teadmiseks ja lähen võtan matemaatika tunde kuskil.Suur tänu abi eest kah.
            Aga siiski mitme tollist king audiot te soovitate???Ma mõtlesin ,et 12 tolline aga nii mõtleb võhik.

            Comment


              #7
              Kas sul element ostetud juba? Suht arusaamatu tekst sul üleval. Igatahes ütlen, esimeseks projektiks ei sobi kohe üldse King Audio. Miks raisata raha selle peale? Vaata parem mõni korralik element endale välja, näiteks Visatoni tootevalik on suht laialdane ja kindlasti parem kui King Audio. Ka esimene projekt saab kenasti õnnestuda kui kõik hoolikalt läbi mõtled, foorumit uurid ja teadmisi kogud.

              Comment


                #8
                Ma ostnud ei ole küll midagi.Lihtsalt vedeleb kaks king audio kõlli 12" ja 10".EI tea kumba valida.Materiali milllest teha on.Tahaks teha 2 inverteriga mis asuvad elemendiga ühel küljel.Kui ma teen 2 inverteriga kas siis 72 l kast jääb paljuks ?

                Comment


                  #9
                  Inverter ei mõjuta liitreid vaid inverter määrab ära häälestus sageduse.
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment


                    #10
                    Aga paljuga sa ise soovitad teha kas 1 või 2 inverteriga.
                    Ma lähen checkan siis poodi kuigi ma ei usu ,et paidest mingit visatoni woofrit saaks.

                    Comment


                      #11
                      Palju raha kasutuseks?
                      S A C
                      Siberian Audio Concept

                      Comment


                        #12
                        kuskil 700 EEK ringis

                        Comment


                          #13
                          Räägime ps-i või msn-i teel siia neid tühiseid ja lühikesi postitusi pole mõtet teha.
                          S A C
                          Siberian Audio Concept

                          Comment


                            #14
                            kule proovi xe kodu ehk 8oomiseid elemente endal yks nurgas mytsumas

                            Comment


                              #15
                              võibolla tyyp pole koolis niikaugele jõudnud et ruumala värk kätte jõuab
                              Mäll-mäll

                              Comment

                              Working...
                              X