Teade

Collapse
No announcement yet.

algaja kõlli ostija küsib tarkadelt nõu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    algaja kõlli ostija küsib tarkadelt nõu

    Tere mis te arwate kas tasuks osta sihukes supakat- Boschman Z-12sl 12"tolli MAX-600W NOM-300W 700eeku on line akustikast wõi äkki saaaks selle raha eest midagi normaalsemat odatud kõik arwamused ette tänades!!!

    #2
    Osta starsound, parem, heam, ilusam
    Neid boschmanne eriti ei soovita, endal kah üks ja see ebamäärane mõmin mis tuleb ei ole küll OK. On selle rahaeest paremaid asju müügil.
    700.- selle eest võtax audes 75w104-4 (670.-) se kindlasti PARIM!
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      mina kiidan boschmanni küll, peris mõnusasti ikka matsub teine, kui ikka korralik võim taga on, ja sealt ei tule küll mingit ebamäärast mõminat?

      Comment


        #4
        pyrex - mis elemente sa veel kuulnud oled? Ise olen kuulnud seda Boschmani ja peale välimuse seal midagi ei ole

        Comment


          #5
          Originally posted by msw@Nov 9 2004, 18:41
          pyrex - mis elemente sa veel kuulnud oled? Ise olen kuulnud seda Boschmani ja peale välimuse seal midagi ei ole
          ega see välimus pole ka just kõige parem, selline robustne
          ma soovitaksin ka sulle audest(selle raha eest), aga kui sul on 100.- juurde panna siis võta jah starsound. 15" element maksab 790.- ja teeb ikka peris mõnusat häält B) 350RMS ja 600W max.

          R..///

          Comment


            #6
            ise soovitaks ka hoopis Star soundi.. kui juba sellises hinnaklassis möllatakse...

            Comment


              #7
              kui juba starsound ja boschman siis minu arvamus on see et noore tehniku spl 8oomi 12" ilgelt monusa heliga hind vist natuke korgem 800 vist isegi vahem

              Comment


                #8
                mul on 150.- saadud 25gd-26 element m2ngib minu jaoks rahuldavalt pole vaja tuppa mingit yyratult suurt litrit ju kah panna


                Comment

                Working...
                X