Teade

Collapse
No announcement yet.

supaka ehitamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    supaka ehitamine

    Tere. Tahaks ehitada omale supaka tuppa. Kuid pole sellega enne ültse tegelenud ja jääb oskustest puudu. Kuskilt olen lugenud et teha head kõlarit on vaja õiget kasti ja kasti saab arvutada sellise ptogega nagu Bassboxx pro kuid see ei lähe mul käima xp peal. Ühesõnaga milise valjuhääldi peaks muretsema ja millise kasti tegema et saaaks sama hea kvaliteediga heli kui poes 4000-5000 kr maksvatel supakatel. Kõik nõuanded on teretulnud.

    #2
    Võtad 6 paberilehte ja kleebid kokku, sisse paned herliase või mesilase ja siis kuulad kudas põmiseb ja sumiseb.

    Tutvuda soovitaks lehega http://www.hot.ee/ergoh
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      läheb küll XPga tööle. ta viskab mingi errori vist, et mingi autoexec.nt bal-bla. kui jah, sis otsi arvutist ylesse see fail ja kopi ta windows/system32 alla. siis peax tööle minema.
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #4
        Ühesõnaga milise valjuhääldi peaks muretsema ja millise kasti tegema et saaaks sama hea kvaliteediga heli kui poes 4000-5000 kr maksvatel supakatel. Kõik nõuanded on teretulnud.
        No ma arvan, et Audes 75w104-8 või 100w100-6 -st saab väga hea woofri (endal kogemused puuduvad nende elementidega, aga kõik räägivad, et super), ilmselt peaksidki midagi audeselt võtma. hind 75w104-8 Noores tehnikus 720 või 730, tehases 680. Noores tehnikus saab muidugi 5% alla ka kui küsid. 100w100-6 tehases 990 ja poes üle 1000.
        "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

        Comment


          #5
          Ma soovitaksin sulle Audes 75w104-4. Endal on ja mulle ta hääl meeldib, ta on sellise mahlaka ja puhta bassiesitusega. Sobib nii Rock kui ka drum ja bassi kuulamiseks B)
          Või siis midagi Visatonist, antud firma toodang on ka päris hea kvaliteediga.
          kui teed ise oma kätega ühe korralik sub-i valmis siis ma arvan et see annab paremat kvaliteeti kui see poe aretis

          Comment


            #6
            Võiks ka mainida mis võimuga tegu on. Siis oskaks paremini soovitada

            Comment


              #7
              Võimu pole veel. Mõtlesin, et hiljem kui kõlar valmis siis vaatan midagi. Kuid kolasin internetis ja leitsin, et mõned väljamaa saidid pakuvad kõleari külge käivat võimu nagu poeomadel osadel. Kas eestis selliseid ka on saada ja kas need on ültse head asjad, või peaks ikka mõtlema korralikule võimule. Veel küsimus, et mis see filter teeb ja kas peab selle ka supakale panema.

              Comment


                #8
                filter pane ka. filter lõikab kõrged sagedused ära. muidugi on eestis ka saadaval sellised spetsiaalsed võimud, aga need on suht kallid.

                Comment


                  #9
                  OT: Subwoofri filtri arvutamiseks kasutada mida? Ise kasutasin kaheribalise kõlari filtri arvutust (Teise järgu filtrit ja selle lowpass-i)? Õige tegu?

                  http://www.zone.ee/allar88/filter.JPG?2
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment


                    #10
                    Kumb oleks mõtekam osta kas Visaton 8'' magnetvarjega HiFi bassivaljuhääldi W 200SC või Audese 75W104-4 element.

                    Comment


                      #11
                      Eelistaks ainsal põhjusel (audest kuulnud) audest.
                      S A C
                      Siberian Audio Concept

                      Comment


                        #12
                        Kas keegi teab kas Viljandis kuskil müüakse Audese elemente. Või saab ka kuskilt interneti kaudu.

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by soe1@Nov 10 2004, 07:20
                          Kas keegi teab kas Viljandis kuskil müüakse Audese elemente. Või saab ka kuskilt interneti kaudu.
                          Kasuta otsingut, siis saad vastuse oma küsimusele. Audese elemente saab otse tehasest tellida.

                          Comment


                            #14
                            Viljandis lossi tänaval, expert-is on audese edasimüügi koht. Küsid siis tellivad
                            S A C
                            Siberian Audio Concept

                            Comment


                              #15
                              Kas sellist võiks kasutada woofri ehitamisek?
                              http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...e=!240-4720

                              Comment

                              Working...
                              X