Teade

Collapse
No announcement yet.

Bandpass

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Bandpass

    Põhimõtteliselt idee siis selline, et tahaks arvuti sisu bandbass kasti laduda
    Eesmärgiks lahti saada prose ventika ja kõvaketaste ulgumisest. See ulgumine käib ilgelt närvi. Mingi suurema ventika sahina kannataks ära.
    Ideaalne oleks, kui saaks kõik >20Hz sagedused maha lõigata
    Teeks siis kasti kahe inverteriga (õhutusava/toru'ga). Neist ühesse paneks miski ventiga imema/puhuma. Tasub ültse proovida sellist asja?

    #2
    kui puidust teed siis ei soovita yks mees tegi ja temp laks hirmus korgeks see puit et juhi soojust voi midagi..... aga proovi arvuti kasti vooderdada esi kylg ja pohi see piaks aitama

    Comment


      #3
      mis sa arvad et kui paned inverteri otsa vendi, siis selle müra ei kosta kuhugi?
      -

      Comment


        #4
        ma ei saa aru mis mõttet sellel oleks?ja mis see ültse basskõlari foorumi puutub???

        Comment


          #5
          Ei arva, aga ma arvan, et ma sinna mingit 60x60 ventikat @ >3000rpm ei topi, onju.

          Mul on olemas 2tk. http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvuti.../Jahutid/18004/ ja võin kinnitada, et täisvõimsusel on kuulda vaid õrn sahin. Minul on need pandud ca. 1000rpm ning need on täiesti hääletud.
          Tahaks lahti saada GPU ja CPU prosede ventikate ja eriti just kõvaketaste ulgumisest.


          Oleks vaja ca. 50L kasti väemalt 2 inverteriga (80-120mm), mille seest helid nt. üle 20Hz väljapoole ei leviks - bandbass kasti.

          Comment


            #6
            ee nagu tead et ca.20 hz on see piir mida sa alles kuulma hakkad we? nalja mees :P igastahes mingi 60 hz oleks päris hea aga kõladid pidid kustutama kõvakettalt tarkvara...:P niiet at your own risk:P
            Mäll-mäll

            Comment


              #7
              Originally posted by feel_the_bass@Nov 15 2004, 17:43
              ee nagu tead et ca.20 hz on see piir mida sa alles kuulma hakkad we? nalja mees :P igastahes mingi 60 hz oleks päris hea aga kõladid pidid kustutama kõvakettalt tarkvara...:P niiet at your own risk:P
              sa naljamees loe ennem teema läbi, kui kommenteerima hakkad

              ja teemaalgatajale: mitte bandbass, vaid bandpass

              Comment


                #8
                aga kui sa bandpass kasti teed kas siis see asi ei võiks vääääga soojaks seest minna?
                kohe mitte ei saa aru mida sa teha kavadsed :P

                Comment


                  #9
                  Originally posted by G-ZerO@Nov 15 2004, 16:30
                  aga kui sa bandpass kasti teed kas siis see asi ei võiks vääääga soojaks seest minna?
                  kohe mitte ei saa aru mida sa teha kavadsed :P

                  mina ka mitte
                  Mäll-mäll

                  Comment


                    #10
                    kusjuures mul vilksatas ka selline idee läbi, et arvuti sisu bandpass kasti laduda. kui kaks 120mm ventilaatorit (üks puhub sisse, teine välja) siis ei tohiks õhuvahetusega ja müraga probleeme tulla

                    Comment


                      #11
                      oleneb...
                      Mäll-mäll

                      Comment


                        #12
                        Jahutusega ei ole arvatavasti probleeme. Kui panen prosedele tagasi orig. jahutuse, siis piisab, kui temperatuur kasti sees oleks alla 35C. Igatahes arvuti kastis saan selle hoida vabalt alla selle, kui toa temperatuur on isegi 23-25C (nende kahe Nexuse 17db 80x80 cooleriga - 1 neist toiteploki cooleri asemel).
                        Jahutamine pole siin teema, saab hakkama.

                        Arvuti oleks päris vaikne, kui poleks seda põhilist kurja juurt RAID 5'te.


                        Tahaks sellist kasti, kust ei kostuks midagi välja (loomulikult ei tohi see kinnine olla). :unsure:

                        Comment


                          #13
                          palju summutust ja sellised pikemad inverteri torud.
                          S A C
                          Siberian Audio Concept

                          Comment


                            #14
                            Aga kuidas mõtled CD-Rom-i tööle panna. Cd-rom peab vast ikka väljaspool kasti olema, kasti sees nagu plaati vahetada ei saa. Ja vaevalt et nii pikka IDE kaablit on, et arvutist eemale vedada. Power nupp ja reset, kuhu need jätad, vead eraldi juhtmega kuhugi? Peale selle on veel arvuti taga palju juhtmeid, mida on ikka üpris raska lahti ja kinni ühendada, kui arvuti on sul mingi kasti sees, pead pidevalt kasti lahti võtma :blink:
                            Ainuke soovitus minupoolt on see, et keera volume nuppu niipalju, et arvuti undamist enam ei kuule

                            Comment


                              #15
                              kle ma vaatan et sa puhta sooda esiteks magnetv2li v6ib tekitada arvutil h2ireid ja teiseks arvuti v6ib liiga tugeva 6huliikumise tagaj2rjel peesse minna ei soovita!
                              muidu on l6pp tulemus see et sealt kastist hakkab sul yhel heal p2eval suitsu tulema

                              tee parem lihtsalt puit kast arvutile see on minu soovitus ja kasuta pigimatte v6i midagi sellist et summutada !


                              Comment

                              Working...
                              X