Teade

Collapse
No announcement yet.

Bandpass

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    kui see teema on bandpass,siis mis kuradi arvutit sa sinna teha veel tahad????
    krt kas tõesti siis adminnid ei tee midagi???see ei puuduta ültsegi ju pässkõlarit?
    või olen ma ise nii loll et ajasin arvuti ja basskõlarite foorumi segi?????

    Comment


      #32
      Originally posted by G-ZerO@Nov 16 2004, 17:04
      või olen ma ise nii loll et ajasin arvuti ja basskõlarite foorumi segi?????
      Jah, võib-olla oled tõesti.

      Teine variant, et sa ei viitsi teemat läbi lugeda.

      Comment


        #33


        äkki midagi sellist, torud seinad summutavat materjali täis, siis ei tohiks ventilaatori labade müra levida.

        Comment


          #34
          See kirjeldatud asjandus on tavaline kahe õhutusavaga kastikene, mitte mingi bandpass. Mis ideega te mõtlete selle üldse välja arvutada ainult agedust teades?
          Üks kamber lõikaks alt ja teine ülevalt. Kui nüüd juba Bandpass, siis peaks ühe kambri veel inverterite peale panna (5's aste vist kui ma ei eksi) Aga ma tahaks seda arvutuskäiku lausa näga või hakatakse katseeksitus meetodil?
          -

          Comment


            #35
            Iva on selles, et bandpass kast (just nimelt kast ise, ilma valjukata) töötab akustilise filtrina, nii nagu LC filter. Torust ei tule teatud sagedusest kõrgemad sagedused välja (kuigi kõvasti) aga hästi madalad segedused (e. ventikate puhutav õhk) tulevad ilusti läbi.

            Comment


              #36
              tee siis mõni joonis et kõik aru saaks siis saab edasi komenteerida :angry:

              Comment

              Working...
              X