Teade

Collapse
No announcement yet.

EVR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    EVR

    ostsin siis EVR elemendi V-200SW aga andmeid ei ole ... aga kasti ei tahaks päris huupi ehitada ... kodukal olid tal kaa mingid emamäärased andmed ja küsimus siis selline et kas kellegil on kokkupuudet sellise elemendiga ... äkki jagaks neid
    MÜÜA : 10gd & BOSE kõlarid

    #2
    sellest vist oli juttu siin foorumis hiljuti. kasuta ostsingut

    Comment


      #3
      Originally posted by l2r-r2d@Nov 18 2004, 16:43
      ostsin siis EVR elemendi V-200SW aga andmeid ei ole ... aga kasti ei tahaks päris huupi ehitada ... kodukal olid tal kaa mingid emamäärased andmed ja küsimus siis selline et kas kellegil on kokkupuudet sellise elemendiga ... äkki jagaks neid
      tee 45l kast ja inverter 100x250mm

      Comment


        #4
        se vist on vähelubav, vähemalt minul ei leia midagi
        MÜÜA : 10gd & BOSE kõlarid

        Comment


          #5
          võta aga testrid ja asjad välja ja vii BassBox'i juhendamisel(test -> driver) elemendi parameetride mõõtmine läbi

          Comment


            #6
            jehuu (Y) ...... parem teen mingi kasti valmis ja kõrvaga inverter paika :P ... aga kas talle mingist 45L piisab *? kõlar ise ka ju väike :P
            MÜÜA : 10gd & BOSE kõlarid

            Comment


              #7
              Ma leidsin mingisugused kastid mis selle elemendiga siis tehtud http://www.milgreta.lt/?l=2&p=6&m=1 ja seal pildidl v-200SW1 on ka mingid andmed olemas

              Comment


                #8
                tänud aga mul kast valmis ... sai nii 15. min. midagi kokku klopsitud .... ja suvaline inverter pandud aga näedasa .. täitsa talutavat häält teeb ... ilmselt tulevikuplaan ongi uus ja korralik kast teha :P
                kusjuures ... mul tuligi kast ligikaudu nii suur nagu seal öeldud ... ainult inverter tiba lühem :P
                MÜÜA : 10gd & BOSE kõlarid

                Comment


                  #9
                  Siis läks õnneks seekord B) Aga edu tulevikus uue kasti ehitamisele

                  Comment


                    #10
                    mul evr i omanikule selline küsimus et kui võrrelda audest104-4 ja sinu evr i siis kummal on nagu pparem bass ? kuigi seda ma usun et audesel kvaliteet parem...
                    TeamRMS

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by helitechnic+Nov 18 2004, 22:30--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (helitechnic @ Nov 18 2004, 22:30)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-l2r&#045;r2d@Nov 18 2004, 16:43
                      ostsin siis EVR elemendi V-200SW aga andmeid ei ole ... aga kasti ei tahaks päris huupi ehitada ... kodukal olid tal kaa mingid emamäärased andmed ja küsimus siis selline et kas kellegil on kokkupuudet sellise elemendiga ... äkki jagaks neid
                      tee 45l kast ja inverter 100x250mm [/b][/quote]
                      sai ju siin öeldud suurus, miks edasi arutletakse? :blink:

                      Comment


                        #12
                        sai ju siin öeldud suurus, miks edasi arutletakse? :blink:
                        kas me peame nüüd uue teema tegema, kus küsida kuidas teemas olev kast mängib?

                        Comment


                          #13
                          siiamaani ootan evr i omanikult vastust ... <_<
                          TeamRMS

                          Comment


                            #14
                            usu mind, audese bass ON parem. B)

                            Comment


                              #15
                              mis siin toimub ... :P .... nii juhtub kui enda teemat ei jälgi ... aga ma täitsa usun et audese bass on parem kuigi ei ole võrdlusmomenti tekkinud ... aga mind tõmbas selle kõlari puhul just minimalism ... et se nii väike on aga samas masiivse magneti ja kummilõdvikuga... ja minumeelest teeb ta enda suuruse kohta päris talutavat häält ... teine kast saab ka kohe kohe valmis (bandpass tüüpi) ja saab näha mida ta siis teeb
                              MÜÜA : 10gd &amp; BOSE kõlarid

                              Comment

                              Working...
                              X