Teade

Collapse
No announcement yet.

group delay

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    group delay

    kui ma õigesti aru saand, siis GD näitab seda kui hilja mingi sagedust kõlarist välja tuleb? ehk siis, kui GD läheb üle 15ms siis bass hakkab "venima"? ja kui GD on väike siis kirjeldatakse seda kui meeldivat "fast bassi" "tight bassi".

    mina tegin tornkõlarid ja ignoreerisin indreku soovitusi (ei ole vist kõige targem tegu :P ) ja tegin Audes 75w104-8'le 70-l kasti... aga kuramus teeb nii sitta hääl, et kole kohe h34r: .bass mitte ei "laksa" vaid nagu veniks... pealegi madal osa kukub liiga järsku ära. mina kahtlustan siin GD'd

    graafikud

    roheline praegune kast
    kollane50l kast, kes sellise kasti teinud on, need kiidavad
    punane70l kast madalamale häälestatud, GD nihkub madalamale

    mõtlesin, et topin oma 70l kasti penoplasti täis, et saada mingi 50l, aga siis ilmus välja kodanik uni oma hiigelkastidega ja väidab, et teeb häält küll <_< .tegin siis graafikut ja näen, et madalamale häälestades, muutub kuulatava bassi osa GD väiksemaks. ja bass peaks olema kiirem kui tavalise 50l kasti puhul aga tundlikkus läheb käest ära

    kumb oleks targem variant, kas toppida kast penoplasti täis ja jäädagi nii VÕI häälestada madalale ja alumine ots filtriga ära lõigata ja võimendiga "bass" nuppu juurde keerata?

    on see "kiire bassi" jutt üldse õige või ajan väga lolli juttu? :P

    #2
    Roheline on jah natuke kehva graafik nagu ka punane.
    BB6 pildidlt aga selgub nagu roheline ja kollane oleks kinnised kastid, sest No.of vents =0

    Comment


      #3
      Originally posted by moi@Nov 19 2004, 07:47
      BB6 pildidlt aga selgub nagu roheline ja kollane oleks kinnised kastid, sest No.of vents =0
      tegelikult venti pikkused ja laiused poe määratud nendel... graafikud sellest ei muutu

      Comment

      Working...
      X