Teade

Collapse
No announcement yet.

Nahk Vs. Riie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Aga mix riie koju ei sobi ?


    Comment


      #17
      Ei muidugi võid teha ka riidega . Sobitad näiteks mööbli toonidega kokku ja võib vägagi eksluviivne jääda :P . Siin foorumiski, mitte väga ammu, oli näha üks ilus karvase riidega kast, mis vist diivaniga hästi kokku sobis B) . Aga tavalise(ei tea täpselt mis selle nimi oli ) autos kasutatava riidega ei ole küll mõttet :unsure:
      Deus ma arvan, et siis oleks ta arvanud, et leidis endale paarilise ja see olek päris hull lugu olnud :blink:

      Comment


        #18
        Vändrast "ainult üle minu vaiba" olevast poest saab kõike suguseid materjale.
        Mõtlesin isegi osta sellise automati sarnase kasti katte, alt õhuke kummikiht, veidike krobeline ja pealt selline sile ühtlane "karvaket", väge ilus nägi välja.
        Türil ka muidu edasimüüja.
        S A C
        Siberian Audio Concept

        Comment


          #19
          hmmm... ok


          Comment


            #20
            ma k2isin luisel vaatamas riiet see oli 65.-/m v6i 75.-/m ma arvan et see summa ei tapa kedagi kuna mul kast 300*300*400 ma vist kasutan seda varianti


            Comment


              #21
              nii homme l6ikan kasti ymber uus toru , riie , pleksi klaas veidi silikoni ja valma


              Comment


                #22
                pildid siin nii kast on poole peal sisemine osa tegematta ja toru pole :S


                Comment

                Working...
                X