Teade

Collapse
No announcement yet.

Subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Subwoofer

    Mul on selline probla et ma ei oska otsustada missuguseid arvuti kõlle osta Eelkõige tahax osta kõlareid mis on nagu 2.1 kõlarid. Ma mõtlen selle all et tahax kõlareid mis olex subwoofer ja sateliitkõlarid eraldi Mul ei ole erilisi valikuid tehtud aga keegi võiks aidata või soovitada missuguseid kõlle osta mida oleks võimalik osta 600 eegu eest see on max hind. Mis olex head arvutikõlarid muusika kuulamiseks

    Välistatud (mida ei taha) on Creative p380 2.1

    #2
    subwoofer F-iga
    arvutikõlarid on kõik parajad krapid

    Comment


      #3
      ma arvan et v6im +2*s30 + filtriga s90 bass peaks piisama


      Comment


        #4
        kunagi sa katsetanud sellised http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvuti...%F5larid/19098/ ... ytleks siis, et häält teevad nad suht korralikult. korralikult siis selliste võimsuste kohta.

        Comment


          #5
          Originally posted by drizzle@Dec 1 2004, 19:21
          ma arvan et v6im +2*s30 + filtriga s90 bass peaks piisama
          see läheks kallimaks kui 600.-

          Comment


            #6
            need PHILIPSid surroundi eriti ei tee aga mul kodus vedelavad 2komplekti arvuti kolareid 2.1

            Comment


              #7
              surroundi??.. 2.1 komplektiga??.. mhh.. ei saa aru sust.. surroundiks võib lugada alates 4.0(1) komplekte.. kuidas sa teed 2.1 surroundi?.. või olen ma millestki väga valesti aru saanud?? :blink:

              Comment


                #8
                Originally posted by zebra1@Dec 4 2004, 10:09
                surroundi??.. 2.1 komplektiga??.. mhh.. ei saa aru sust.. surroundiks võib lugada alates 4.0(1) komplekte.. kuidas sa teed 2.1 surroundi?.. või olen ma millestki väga valesti aru saanud?? :blink:
                Teatud programmidega ja driveritega (oleneb helikaardist) on võimalik tekitada surround heli. Minujaoks on see väga kahtlane. Kõige parem on ikka stereo

                Comment


                  #9
                  mnjah.. pole harrastanud mingit surroundi 2.1 kõlaritega teha..

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by zebra1@Dec 4 2004, 12:09
                    surroundi??.. 2.1 komplektiga??.. mhh.. ei saa aru sust.. surroundiks võib lugada alates 4.0(1) komplekte.. kuidas sa teed 2.1 surroundi?.. või olen ma millestki väga valesti aru saanud?? :blink:
                    mul nagu 2 komplekti nii... helikaart esi ja taga kõlarid eraldi ongi ju surround 2supaga

                    Comment


                      #11
                      no vot.. siis juba kasutusel juu 4.2 systeem. .. mitte enam 2.1 :P

                      Comment


                        #12
                        mul hetkel tegemisel 2.1 kõllid...kui sinna tuleb mõne aja pärast veel 2 kõlli juurde:P
                        nii et ikkagi siis 4.1

                        Comment


                          #13
                          pealkiri : Subwoower

                          nojahh kui 2.1 arvutik6larid on "subwoower" :P siis olen mina rooma paavst :P


                          Comment


                            #14
                            Originally posted by drizzle@Dec 8 2004, 21:42
                            pealkiri : Subwoower

                            nojahh kui 2.1 arvutik6larid on "subwoower" :P siis olen mina rooma paavst :P
                            no on ika tegelt subwoofer ,sest ta on häälestatud ju madalatele helidele ja ole ,siis rooma paavst..... mida iganes

                            Comment


                              #15
                              Kurb tõsiasi on see, et ega 600 eest vist korralikku 2.1-surround-subwooferit ei saa.
                              aga nu jah, mõni pakub ju 300w võimu siin vis mingi 1000eest.... ( OT vist )
                              Erilahendused.
                              PS või mail.

                              Comment

                              Working...
                              X