Teade

Collapse
No announcement yet.

Subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by carauul+Dec 8 2004, 21:50--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (carauul @ Dec 8 2004, 21:50)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-drizzle@Dec 8 2004, 21:42
    pealkiri : Subwoower

    nojahh kui 2.1 arvutik6larid on "subwoower" :P siis olen mina rooma paavst :P
    no on ika tegelt subwoofer ,sest ta on häälestatud ju madalatele helidele ja ole ,siis rooma paavst..... mida iganes [/b][/quote]
    vaata, 2.1 tähendab kahte satelliiti ja ühte subbakat, saad pihta? mitte subwoofrit....

    Comment


      #17
      <_< See teema on küll täiesti järje kaotanud, mõtetu vaidlus kus mis on ja põhimõtteliselt pole eriti soovitust mida võiks osta.
      Soovitaks omalt poolt siis s-30 ja u101 hind jääb sinna 600.- kanti ja kui s-30 ümber teha (väidetavalt) tulemus pidavat isegi väga meeldiv olema, võimul pole ka suht häda midagi kui just teab mis tümpsuvennaga tegu pole.
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #18
        mul on väljavalitud juba
        Logitech Speaker X-220 2.1 32W RMS
        aga tahax teada kas need on normid
        Seekordne alghind on mille eest ma võin osta on nüüd 800 krooni

        Comment


          #19
          Tere&#33;

          Ma ei soovita sul mingil juhul arvutikõlarite komplekti osta. Vaata parem selle poole: s30 kõllid + radiotehnika u7111 võim. Praegu tundub, et võid need paarisaja krooniga saada. Kogud mõnisada raha juurde ja ostad siit foorumist kellegi ehitatud subwoofri ja võimu juurde ja su süsteem on kõvasti parem kui odavamat sorti arvutikõllide saast.

          Otsustusvõimet soovides
          -Siim Sepman

          Comment


            #20
            kas keegi annax mingisugust normaalse soovituse ka we kõik mingid vaidlevad siin surroundi üle mida ma ei palunud teha ma küll ei andnud käsku vaielda siin mingisugune hakkas vaidlema :angry: :angry: et tal on 2.1 kõlarid mis teevad surroundi heli kes see sellne natsi kiiksuga inimene

            Comment


              #21
              Originally posted by zebra1@Dec 5 2004, 12:24
              no vot.. siis juba kasutusel juu 4.2 systeem. .. mitte enam 2.1 :P
              kes see oli kes hakkas rääkima et tal teevad 2.1 kõlarid surroundi heli
              ärge vaielge 2.1 kõlarid ei tee surroundi heli

              Comment


                #22
                Ok nii ütleme et kui siis teeks juba nii et panna kokku ise üks korralik subakas
                Aga tahax teada kes viiciks teha võimu ja mis elemendi võiksin ma osta
                Ma küll ei tea kas panna siis võim subaka kasti sisse või ültse eraldi et kasti ma täidaksin villaga. Subakas peaks olema ni et ma saaksin lõpux ta arvuti külge panna ja sateeliidid ka külge Kas siis juba teha ise valims 2.1 süsteemi aga satekatel võiks olla eraldi võim satekad võiksid olla mingi 2*5watti
                subakas võiks teha umbes nii madalat heli 35Hz - 20kHz
                Kokku võiks minna mingi 1200 krooni :blink:
                Palun mitte mingisugust vaidlust :angry:
                Sooviksin korralike nõuandeid

                Comment


                  #23
                  mine K-arvutisalongi ja osta mingid krapid seal pealegi see teema peaks olema audio foorumis vms :S mul selle teema n2gemisest juba vaikselt siiber ees &#33;&#33;&#33;


                  Comment


                    #24
                    Tere&#33;

                    Võimu teeb sulle valmis kasutaja W@ldur.. võid tema käest nõu ka küsida võimu kohta
                    subaka võid ehitada näiteks elemendist Visaton T200. Kui tahad veel odavamalt, siis osta king audio (vaata kleepuvat teemat kust saab king audiot).
                    Materjali saad:
                    Originally posted by qt
                    TVMK koduleht ja kaart
                    ühistransport... ja enam ei viitsi... kasutage ometigi internetti :huh:
                    Esikõlareid ma sulle juba soovitasin.

                    Tervitades
                    -Siim Sepman

                    Comment


                      #25
                      sateliitideks

                      Comment


                        #26
                        osta need/ ise oman selliseid ja ütleks et väga hea puhas heli ja bassi annab ka ikka päris korralikult

                        Comment


                          #27
                          olen kuulnud kahte 5.1 komplekti, hinnalt suht kallid (täpselt ei mäleta aga üle 1500 kindlasti) ning kummagist ei tulnud õiget bassi. ehk nende subbakas imeb totaalselt... kogu parem raha ja osta korralik stereo komplekt (endal s-90 ja salora stereo 2001, BEAG HEC-12 ja ma olen suht rahul asjadega)

                          Comment


                            #28
                            ma soovitan ka s-90&#39;neid, sest neid müüdi vahepeal isegi 700 2 tükki :blink: oleks raha olnd oleks kohe ära ostnud aga pohh...

                            igastahes mina olen oma s-90b&#39;dega rahul aga enamus ajast kuulan ikka audes 100w-100-6&#39;ega see müttab lihtsalt paremini :P

                            kogu pappi juurde natsa ja siis saab tulemus ka parem muidu pärast ple rahul nt LAHJA või kvaliteet ei kõlba kuhugile...see on see arvutikõlarite värk lärmi teevad kõvasti aga kvaliteet on lahjavõitu:P

                            buy audes
                            Mäll-mäll

                            Comment


                              #29
                              Teema on juba ammu maha maetud ma sain mida tahtsin otsustasin et ei osta mingeid arvuti kõlle kuna need on parajad krapid võimu pole ültse olemaski ei suuda midagi erilist 2.1 süsteemid natuge midagi nad oma võimuga suudavad teha.
                              Otsustasin ise midagi kokku panna mingi komplekti Lasin w@lduril teha võimu ja ise ostsin T200 tegin sobiva kasti ja satekateks on ühed teised aktiivkõlarid
                              Mu kast on praeguseks lõplikult valmis ja teeb tümpsu hullult toas on igatahes mõnusad basssi helid

                              Comment


                                #30
                                näita pilte ka siis&#33;

                                Comment

                                Working...
                                X