Teade

Collapse
No announcement yet.

star sound

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    star sound

    tahax nagu endale saada head kõlarit tuppa, ma olen ise vaadanud välja star soundi elemendi ssw 3800... ehk siis 15", max 600W ja RMS 300W...
    siin siis ongi see element:http://www.raituning.ee/shop.php?pid...880e7eb0c0fcf0

    või mida paremat pakutakse välja.... head soovitused on kasuks!



    ette tänades!

    #2
    Originally posted by greddy@Dec 3 2004, 16:25
    tahax nagu endale saada head kõlarit tuppa, ma olen ise vaadanud välja star soundi elemendi ssw 3800... ehk siis 15", max 600W ja RMS 300W...
    siin siis ongi see element:http://www.raituning.ee/shop.php?pid...880e7eb0c0fcf0

    või mida paremat pakutakse välja.... head soovitused on kasuks!



    ette tänades!
    tahax nagu endale saada head kõlarit tuppa, ma olen ise vaadanud välja star soundi elemendi ssw 3800... ehk siis 15", max 600W ja RMS 300W...
    siin siis ongi see element
    kõll
    või mida paremat pakutakse välja.... head soovitused on kasuks!



    ette tänades!

    Comment


      #3
      kas nati m6tetult palju ei ole tuppa panna ????
      mul endal 25W RMS woofer toas ise t2ica rahul


      Comment


        #4
        hiljem panen autosse. . .

        Comment


          #5
          Üks kuldne sõna on Audes
          Tuppa üks parimatest varjantidest selle raha eest. Audest võib kasutada nii toas kui autos.
          Autowoofer tuppa natukene mõtetu. Kust võtad 300w võimu. Siin ühel pidi olema 25w ja paras. Olenevalt kõlarit minuarust täiesti võimalik. Kui sul on 10'' ja see 100w siis on küll ja veel. Aga 15'' ja 300w on liig. Loomulikult oleneb ka kõlarist.
          Näiteks King Audio ja Audes 10'' on võrreldamatud.
          Tõnis

          Comment


            #6
            ei tea midagi, mul 150W RMS toas istub hetkel, näljutan teda 50W RMS&#39;ga aga jah ... minu arust ka piisavalt ja naabrite arvates on liiga palju :lol: kuigi nad arvasid et isegi mu kaksriba kastid seinal on liig <_<
            Kui hiljem autosse, siis ... võta kindlasti aga ega autossegi need vatid odavalt tule
            -

            Comment


              #7
              ma panin võimule järgi 1200W / 600W RMS&#39;i ja vabalt toitis ära, miks mitte osta, võimsust peab olema piisavalt.... hiljem, kui autosse panna, palju se võim seal ikka maksaks?

              Comment


                #8
                Miks ei räägita reaalsete võimsustega, king auudio on kah 100w rms ja äkki 500w peak? olgu olgu päris niipalju pole 450w peak <_<
                Toitis ära on jah suhteline mõista, kindlasti oli moonutus vägev ja vaevalt asi korralikule kuulajale meeldiv.
                S A C
                Siberian Audio Concept

                Comment


                  #9
                  king audio ei ole 100w rms, mitte ükski.... <_<

                  Comment


                    #10
                    asi oli mõeldud pigem siiski "100w rms" jne..
                    S A C
                    Siberian Audio Concept

                    Comment


                      #11
                      ma soovitaks kindlasti võtta kui sl vähemalt 100w võim toas on.
                      ml on see samane element 116l kastis nagu originaalis öeldud ja no tuppa rohkema ei julgegi panna(võimu suhtes) asjad akkavad juba vaikselt oma koha muutma.
                      ega helikvaliteedil ka nüüd viga pole kinga audiost ja boschmannist nüüd küll üle kindla peale.
                      igatahes ma soovitaksin sul küll osta B)

                      Comment


                        #12
                        kas ainult pärnus müüakse star soundi kõlareid w? või on kuskil linnas veel... ma ise elan raplas

                        Comment


                          #13
                          Omitronist saab tellida kah ju või räägid kellegagi är akes sulle slle ära ostab ja ELS või kargoga rapla saadab.
                          S A C
                          Siberian Audio Concept

                          Comment


                            #14
                            Raplas võid Starsoundi tooteid küsida sellisest poest nagu 1001 Kodumasinat. Kui kohapeal kohe ei ole,siis nad tellivad ja sa saad oma asja Raplas kätte.Loomulikult võid tellida ka Omitronist.
                            Vana helitehnika remont Pärnus

                            Comment


                              #15
                              tänan teid kõiki vastuste eest...

                              Comment

                              Working...
                              X