Teade

Collapse
No announcement yet.

kuidas võimendada passiivwoofrit?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kuidas võimendada passiivwoofrit?

    Selline probleem et ma ehitasin kunagi passiivsupaka. Kasutasin seda mingi TDA mikroskeemiga mis oli lahtiselt laua peal koos massiivse arvutitoitekaga. Nüüd ostsin ressiiveri ja tahaks korralikult ühendada aga ei saa. Kuna mul pole hetkel aega ega viitsimust ise midagi tinutada kokku, siis tahaks teada et kas poes müüakse mingit võimu woofritele? Või osta mingi vene võim odavalt kelleltki ja panna see võimendama?

    valjuhääldi muidu on selle sees mingi visatoni 8" 40w vms... peaks järgi uurima.

    uue aktiivsupaka ostmist vist ei tasu kaaluda kuna mul on jäänd mulje et need hakkavad 3000'st

    Kas korralikumat aktiivwoofrit pead ise iga kord ON lülima kui ressiiveri paned käima ja OFF kui paned kinni? et kas pole mingit kavalat trikki neile sisse ehitatud...

    #2
    sõltub mudelist, osadel olen mina küll näinud et ise lülitab sisse kui ressiiver läheb, aga st. et tegelikult ta end välja ei lülita, võimul lülitatakse toide välja küll, aga väike standby toide jääb.

    Comment


      #3
      kas nad puldiga ei käi?et korraga lülib sisse nii ressiiver, kui ka supakas.tavalises paigutuses asuvad nad lähestiku.

      Comment


        #4
        Tavalistel aktiivsubbakatel lülitub peale signaali kadumist receiverist/võimendist võimendusplokk ise välja, toiteosa jääb aga sisse - see tuleks vajaduse korral manuaalselt välja lülitada. Puldiga juhitavad subbakad on aga kallim teema.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          Audes teeb mingeid subwoofri võime... lehekülg....Sealt tundub nagu müüdaks neid ka eraldi, kuigi pole ise näinud neid kuskil.

          Comment


            #6
            tundub olevat just see, mida vaja. Kust osta saaks? Plussmiinuses olen kõlareid näinud, aga vaevalt seal sellist supaka võimu on.

            Comment


              #7
              Noores Tehnikus ei tegeleta selliste asjade müügiga?
              -

              Comment


                #8
                võimalik täitsa. tavaliselt käin seal harva... ja mitte seal kõlarite/võimenduse poolel. saan kõik kraami tevalost/oomipoest enamasti.

                Comment


                  #9
                  noores tehnikus peaks mingisugune 120@4ohm võim müügil olema ?!?!?!
                  Philips FA-960 + 2x Korvet 150AC001

                  Comment


                    #10
                    ei ole neil midagi ... kõik kraam autodele mõeldud ja 12v. kunagi olla neil olnud 90w 220'lt töötav. Mõtlen et äkki osta mingi amfiton vms. kuigi mul pole aimugi neist. Ressiiverist peaks tulema välja filtreeritud sound. seega peaks sobima iga võim.
                    kellelgi on midagi pakkuda? valjuhääldi oli ise vist 40w vms. PS kas stereovõimu kanaleid annaks ühendada et saada supakale 2x rohkem võimu juurde?

                    Comment


                      #11
                      Selline 2->1 on sildamine: mõnel võimul saab, mõnel ei saa.
                      aga telli mult nt 100w võim, 700ga annan ära, bassifilter kah ees. ull hia ääl.
                      Erilahendused.
                      PS või mail.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by W@ldur@Dec 17 2004, 04:53
                        Selline 2->1 on sildamine: mõnel võimul saab, mõnel ei saa.
                        aga telli mult nt 100w võim, 700ga annan ära, bassifilter kah ees. ull hia ääl.
                        Pliu plau mis kiviä tahä sää ull ia vuim ehitet un ? :blink:
                        kris@andmevoog.eu

                        Comment


                          #13
                          TDA 7294, dixo veebruaris näed.
                          S A C
                          Siberian Audio Concept

                          Comment


                            #14
                            Kuidas ei ole? Järve selveri noores tehnikus käisid või? Endla tänava omas nägin kyll riiulipeal supaka võime, just siukseid monovõime mis aktiivsupaka jaoks mõeldud. Ja Toa omasid ikka mitte 12v ja auto omasid.

                            Comment


                              #15
                              Tere!
                              Noores tehnikus peaks olema neid supi võime küll!
                              Mingi 2000eeku.
                              Kui niipalju ei raatsi välja käia ja ,et see uus oleks,on mul selline täitsa olemas ja seisab tarbetult.Veres audio 120w. vist oli.
                              Kui oled huvitatud,siis ehk saame kaubale!
                              http://www.album.ee/user/16860279

                              Comment

                              Working...
                              X