Teade

Collapse
No announcement yet.

kuidas võimendada passiivwoofrit?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by Crimson@Dec 30 2004, 19:27

    Kui niipalju ei raatsi välja käia ja ,et see uus oleks,on mul selline täitsa olemas ja seisab tarbetult.Veres audio 120w. vist oli.
    oot-oot Crimson. Räägi nüüd asjast lähemalt. mis asi se sul vedeleb (tehnilised näit.) ja mis hinda tahad. mind hakkab asi üsna huvitama-varem sain hakkama estonia lõppvõimuga millele olid lisatud aktiivfilter ja faasiregulaator aga see pidu kaua ei kestnud ja nüüd vedeleb mul üks kastike juba pool aastat meeleheitlikus vaikuses. :unsure:
    Aga kas keegi ei tea kas seda audese woofrivõimendit on kuskilt võimalik osta. Tundub täpselt see mida vaja
    why mess with the classics

    Comment


      #17
      Originally posted by nuclear@Jan 8 2005, 02:39
      Aga kas keegi ei tea kas seda audese woofrivõimendit on kuskilt võimalik osta. Tundub täpselt see mida vaja
      Tehasest on võimalik tellida 1915 EEKi tk

      Comment


        #18
        Mul on pakkuda mõned võimud (tehase toode),mis olid kunagi mingites aktiivkõllides sees (kas Estonias või Radiotehnikas).Kui huvi on,anna teada.
        Vana helitehnika remont Pärnus

        Comment


          #19
          Terv!

          No selline ta on vt.sellelt aadressilt:

          http://www.zone.ee/msw/voimendii.htm
          http://www.album.ee/user/16860279

          Comment


            #20
            äkki keegi räägib kus on endla tänaval noor tehnik

            >>>dants Postitatud Dec 17 2004, 13:00
            Kuidas ei ole? Järve selveri noores tehnikus käisid või? Endla tänava omas nägin kyll riiulipeal supaka võime, just siukseid monovõime mis aktiivsupaka jaoks mõeldud. Ja Toa omasid ikka mitte 12v ja auto omasid.

            Comment


              #21
              endla t2naval ??????
              2kki ikka Luise Tn. ?


              Comment

              Working...
              X