Teade

Collapse
No announcement yet.

Subwooferile kast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Subwooferile kast

    Tahaks ehitada aktiivsubwooferit.
    Tahaks sellega põhiliselt kuulata muusikat.
    Kuulamisruum on tuba. Tuba on umbes 16 ruumeetrit ja kiviseinad.
    Element on vene oma:
    10gd-30e
    Fs = 30hz
    Vas = 41.8l
    Qts = 0,485
    Qes = =0,544
    Qms = 4,512.
    Kasti kavatsen teha koos isaga kes on enne mitmeid kõlarikaste kokku klopsind. Tahaks teha ühe inverteriga. Et siis sooviks teada mis peaksid olema kasti mõõdud sellele?

    Loodan teie abile.

    #2
    Tõesti siis keegi ei oska vastata?

    Comment


      #3
      Alustuseks on valjukas natuke lahja. Aktiivsubbakas läheb sulle nii päris mitu tuhat maksma, seega tasuks ka valjukas parem vaadata, nt Visatonilt või Audeselt. 8" on täiesti mõistlik suurus, 6.5" võib pisut nadiks jääda, 10" on juba maitseasi.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        kui lahjaks siis lahjaks aga ehitan ikka sellega alustuseks . tegemist on siiski mu esimese supakaga. ja otsustasin võimu erladi teha nii et ma võimu kasti ei teegi.

        Comment


          #5
          Originally posted by Taavi130@Dec 10 2004, 08:03
          kui lahjaks siis lahjaks aga ehitan ikka sellega alustuseks . tegemist on siiski mu esimese supakaga. ja otsustasin võimu erladi teha nii et ma võimu kasti ei teegi.
          siis jah sa teed passiiv "(subwooferi)"

          Comment


            #6
            Tere!

            Ma proovisin midagi nende andmete järgi arvutada
            Kuna ma eriti andekas ei ole, siis tulemus tuleks üle kontrollida.
            15l sain ma tulemuseks (kinnine).

            Edu soovides
            -Siim Sepman

            Comment


              #7
              15 peaks natuke vist väikseks jääma

              Comment


                #8
                Häda selle asjanduse puhul, et samuti suur hüvetegur - parim lahendus oleks kinnine kast, aga teisalt on tal võrdlemisi piiratud liikumisamplituud, seega nagu jälle hea variant pole.
                Kui aga teha, siis vähemalt miskine 30 ltr kast, häälestada võimalikult madalale - miski 30 Hz vast ja kindlasti kõvasti vatiiniga täita.
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #9
                  tegin 39l kasti!

                  Comment

                  Working...
                  X