Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas 45L kast jääb liiga väikseks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas 45L kast jääb liiga väikseks?

    Olen praegu sellise probleemi ees, et tahan ehitada 75W104-8-le kasti. Kasti plaadid lasen valmis lõigata 25 MDF-ist. Pärast panen ise kasti kokku. Sellele 75w104-8 pidi kõige parem kast olema 45L.
    Tuli selline mõte, et algul panen kasti mängima 75W104 ja hiljem vahetaks selle välja 100W100 vastu. Seega ei tahaks kahte kasti ehitada. Lihtsalt vahetan elemendid ära Kas selle 100W100-6 jääb 45L kast väikseks?

    #2
    45l on natuke vähe jah
    ma arvan et 60l ja 2x103x350 torud peaks asja ära ajama
    ega ta 75w104 kastis eriti head häält tee selline terav litter kui sedagi
    kui sul mahti ja raha on siis soovitaks uue kasti teha

    Comment


      #3
      45 ltr kinnises kastis teeb 100W100 väga ilusat häält, mõnusalt madalaid ja täpsus paigas. Inverterkast võib sellele asjandusele liiga "koormav" olla.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        Originally posted by intz@Dec 10 2004, 19:05
        45 ltr kinnises kastis teeb 100W100 väga ilusat häält, mõnusalt madalaid ja täpsus paigas. Inverterkast võib sellele asjandusele liiga "koormav" olla.
        ei tea midagi kas ikka on koormav. minu oma teeb küll head häält , mõnusat ja teravat bassi B)

        Comment


          #5
          Eks siis tuleb ehitada kummalegi oma kast :unsure:

          Comment


            #6
            ise tegin kah 60ltr 2x103x350mm inventeritega kasti....ja üldse ei ole koormav...heli on küll mõnus..bassist puudu ei jää igatahes
            mida sa lohh vahid

            Comment


              #7
              100W100 on mõeldud Audesel kinnisesse kasti, kuhu ta tegelikult kõige paremini passib - olen ise selle ka inverterkasti pannud ja siis proovisin ka kinnisena. Meeldis mulle isiklikult rohkem.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #8
                Varsti varsti saab siis seda woofrit ka kuulda =) eks MSW ta esitlusele toob.
                S A C
                Siberian Audio Concept

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Allar88@Dec 11 2004, 17:21
                  Varsti varsti saab siis seda woofrit ka kuulda =) eks MSW ta esitlusele toob.
                  Loodame, et õnnestub tuua jah.....

                  Comment


                    #10
                    graafiku järgi hakkab inverter kastis 100w100 jubedalt venitama. kinnises kastis mängib jälle piisavalt madalale ja väga laksavalt :P

                    Comment


                      #11
                      Basssoundmanil on ju üks aktiivsupaka projekt audes 100w100-6 peal ja inventer kast (isegi kaks). :P LINK

                      Comment


                        #12
                        Muusika jaoks kinnine kast.

                        Filmide jaoks inverter kast.

                        Comment


                          #13
                          Ja kompromiss on kinnine kast!
                          http://www.album.ee/user/16860279

                          Comment


                            #14
                            ok ma ei tea mis teie siin räägite aga mina olen oma 62 liitrise ja 2 106x400mm 100w-100-6'ega väga rahul eile õhtal sai valmis aga peale uut aastat saab alles kuulama hakata
                            pilte veel otsin mis ehituse ajal sai tehtud(need mingi 5'erineva plaadipeal laiali aga praegu on ta veel ilma viimistluseta :P raha vähe see on see kõige suurem probleem aga praegu müttab hästi küll vol 2'hepeal mu sony võimu taga kõik väriseb mis mul toas on ise olen mega rahul 2'hest s-90'nest iga kell mõnusama mütsuga
                            Mäll-mäll

                            Comment

                            Working...
                            X