Teade

Collapse
No announcement yet.

111 liitrit?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    111 liitrit?!

    Arvutasin BassPox Pro-ga Visatoni T-200-le kasti ja tulemuseks sain 111 liitrit. Siis aga sattusin siia foorumisse ja nägin projekti, kus kasutati sama elementi, kuid räägiti 49 ja 73 liitrist. Nende mahtude kõrval tundus minu tulemus kuidagi hiiglaslik. Küsimus siis ongi, et millest selline erinevus ning kas mul tasub 111 liitrist kasti teha?

    #2
    111liitrist kasti küll ei tasu teha
    TeamRMS

    Comment


      #3
      Räägi, kuidas arvutasid, äkki jäi viga arvutustesse sisse?

      Comment


        #4
        Kui see on see 8" element siis 100 l. on minu arust küll liiga suur.

        Comment


          #5
          Originally posted by alaska@Dec 11 2004, 13:04
          Räägi, kuidas arvutasid, äkki jäi viga arvutustesse sisse?
          Seda eriti ei usu, tegin kõik programmis antud juhiste järgi. Kõik ühikud on mitu korda kontrollitud. PS: Arvutasin ka WinISD-s ja seal sain tulemuseks sootuks 162 l.

          Comment


            #6
            Kuna T200 eriti madalale ei käi, siis üritab bassbox seda enda valemi järgi suuremas kastis kompenseerida. See aga on väga riskante.
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #7
              Mina arvutasin bassbox-ga ja sain tulemuseks 49l! B)

              Comment


                #8
                Originally posted by KEM@Dec 13 2004, 14:20
                Mina arvutasin bassbox-ga ja sain tulemuseks 49l! B)
                See on juba tunduvalt parem variant. Arvatavasti julgesid sie nii häälestussageduse, mahu kui ka vatiiniga mängida.
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #9
                  Originally posted by dixo@Dec 13 2004, 13:56
                  Kuna T200 eriti madalale ei käi, siis üritab bassbox seda enda valemi järgi suuremas kastis kompenseerida. See aga on väga riskante.
                  räägi palun seda , et mismoodi on see riskantne ?

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by jannozz50+Dec 13 2004, 17:52--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (jannozz50 @ Dec 13 2004, 17:52)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-dixo@Dec 13 2004, 13:56
                    Kuna T200 eriti madalale ei käi, siis üritab bassbox seda enda valemi järgi suuremas kastis kompenseerida. See aga on väga riskante.
                    räägi palun seda , et mismoodi on see riskantne ? [/b][/quote]
                    Kuna kinnises kastis rõhub membraanile kasti sisse "lukustatud" õhk, siis oleneb selle rõhu suurus kasti suurusest. Mida väiksem on mõjuv rõhk, seda vähem on kontrollitud kõlari membraani liikumine. See eeldab suuremat xmax-i, mida aga sellise valjuka puhul eriti tahta ei saa.
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      SPL&#39;i kisub ka väga maha, see on kindel, hakkab ainult ühtlaselt ja madalalt ning VAIKSELT mängima ... olen juba proovinud ühe bassielemendiga igasugu versioone, nimelt enda R&F&#39;ga
                      -

                      Comment


                        #12
                        mina teeksin hoopis 35l ja 103x300 toru. sellest eriti paremaks tulemus minna ei saa nagu.... (kuigi ega väga pikalt ei piinand end arvutustega) tean ka selle pärast, et endal just enamvähem täpselt selle suurusega (toru veidi teine ainult teatavatel põhjustel mida teistel pole vaja teada :P) ja mängib ikka kuradima mõnusalt.

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by saajatz@Dec 15 2004, 22:02
                          mina teeksin hoopis 35l ja 103x300 toru. sellest eriti paremaks tulemus minna ei saa nagu.... (kuigi ega väga pikalt ei piinand end arvutustega) tean ka selle pärast, et endal just enamvähem täpselt selle suurusega (toru veidi teine ainult teatavatel põhjustel mida teistel pole vaja teada :P) ja mängib ikka kuradima mõnusalt.
                          inverter võiks veidi peenem olla. 75mm läbimõõt ja pikkus 125. Peaks sama tulemuse andma.
                          Tõnis

                          Comment


                            #14
                            8" elemendi jaoks on 110 toru veidi ränk jah.
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #15
                              Kle sa nüüd pingutasid üle vistaon T200 sobiks 50-65 liitrine võib ka väiksemaid teha aga mul on plaanis 65 liitrine valmistada

                              Comment

                              Working...
                              X