Teade

Collapse
No announcement yet.

abi vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    -kaur- :
    saad valmis selle audese proje, võta muga yhendust, ja saad võimudi sellele myttajale.


    W
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #17
      Originally posted by tsaarts@Dec 15 2004, 06:20
      Mina soovitaks jätta ostmata selle invertertoru ning minna ehituspoodi ja osta sealt 103mmläbimõõduga solgitoru. Ja kokku hoitud raha eest saaksid vb isegi Audes 75W104-4 bassika ning see juba on midagi. Kast peaks audesel olema 45L ja inverteri läbimõõt 103mm ja pikkus 300m. Soovitaks veel filtri ehitada ,et kõrgemad sagedused kõlarisse ei pääseks ja ära unusta elementi sisse mängimast.
      Tulemus peaks igaljuhul T200 parem olema.
      Kui aga vaja just Visatoni oma võiks kasutada ka W200S 4oomi bassikat aga siis kast teine.
      300m ????? see solgitoru v6ib kallis olla :P


      Comment


        #18
        oleks veel nati abi vaja selle bassboxiga ei oska neid lahtreid täita kuna ei tea neid lühendeid võtakski siis aluseks selle audese 75W104-4.

        selle 300 m solgitorukohta niipalju et niisugust kasti ikka annab ehitada

        Comment


          #19
          Originally posted by drizzle+Dec 15 2004, 22:18--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (drizzle &#064; Dec 15 2004, 22:18)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-tsaarts@Dec 15 2004, 06:20
          Mina soovitaks jätta ostmata selle invertertoru ning minna ehituspoodi ja osta sealt 103mmläbimõõduga solgitoru. Ja kokku hoitud raha eest saaksid vb isegi Audes 75W104-4 bassika ning see juba on midagi. Kast peaks audesel olema 45L ja inverteri läbimõõt 103mm ja pikkus 300m. Soovitaks veel filtri ehitada ,et kõrgemad sagedused kõlarisse ei pääseks ja ära unusta elementi sisse mängimast.
          Tulemus peaks igaljuhul T200 parem olema.
          Kui aga vaja just Visatoni oma võiks kasutada ka W200S 4oomi bassikat aga siis kast teine.
          300m ????? see solgitoru v6ib kallis olla :P [/b][/quote]
          Nojah, kogematta. Tegelikult peaks olema 300mm. Juhtub ikka
          Tõnis

          Comment


            #20
            Keegi ei oska bassboxiga seoses aidata?

            Comment


              #21
              oeh.... mina teeksin ikkagi selle t200 esimeseks. esiteks sest see on suht odav, ning sa võid üllatuda kui palju läheb selliste asjade peale nagu terminal, vineer, pva, silikoon jne. sest et kahte viimast toodet küll läheb vähe, aga neid müüakse suuremas potskus. t200 teeb vägagi head heli kusjuures, korralik kast talle ja B)
              mina alustasin alguses sellesama elemendiga, ja ei ütleks et nii jube tulemus...

              vaata siitsamast bassikõlari foorumist teemat "110liitrit?&#33;?" ja seal juba antud bassika kohta üsna palju räägitud. ja mina teeksin sellele elemendila 35 liitrit ja 103x 300 toru. kuigi, nagu soovitati siis võib ka 75x~125mm ta teha... (300mm inverterit võibolla raske ära mahutada.

              Comment


                #22
                Hmm..
                Pva, silikoon ja vineer pole mingi probleem sest need olemas. Aga terminal? mis asi see veel on ?

                Comment


                  #23
                  Originally posted by &#045;kaur&#045;@Dec 16 2004, 13:25
                  Hmm..
                  Pva, silikoon ja vineer pole mingi probleem sest need olemas. Aga terminal? mis asi see veel on ?
                  Terminal ehk klemmid millega ühendusi teed hiljem.

                  Comment


                    #24
                    ok ma siis homme üritan selle audes 75W104-4 ära ma arvan.
                    aga kas selle saab siis kohe kätte ka ntx experdist või peab ootama kuni see tallinna jõuab?

                    Comment


                      #25
                      Kindlam oleks sul minna Luise tn Noorde-Tehnikusse, või siis Järve keskuses asuvasse poodi, seal konkreetne element kindlasti olemas, hinnaks 720kr ja saad kohe kätte ka.
                      Tellides tehasest tuleb sul mõni aeg ootust varuda.

                      Comment


                        #26
                        homme on siis plaanis ära osta. aga kas keegi oskab öelda missuguse inverteritoru osta ja kas oleks vaja ka seda filtrit või mitte?

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by &#045;kaur&#045;@Dec 16 2004, 19:43
                          homme on siis plaanis ära osta. aga kas keegi oskab öelda missuguse inverteritoru osta ja kas oleks vaja ka seda filtrit või mitte?
                          Inverteri toru võib olla tavaline 103mm läbimõõduga hall solgitoru. Enamus siin foorumis ehitajaid kasutavad seda. Filter on soovitatav. Tulemus paraneb märgatavalt.
                          Tõnis

                          Comment


                            #28
                            nonii audese 75W104-4 käes. hakkan lähiajal kastiga tegelema aga kui paks peab see vahtkumm vms kuidas seda nimetatigi olema?

                            Ja siis veel seda et, ma ei tea kas ise arvutan õigesti aga kas keegi saaks kontrollida palju tema saab kasti mõõduks kui panen kaks inverteritoru 103mm
                            Kui pikad peaksid inverteritorud olema ja kuhu need paigutada elemendi suhtes?

                            Comment


                              #29
                              Äh... Keegi ei viitsi vastata?
                              tahaks homme puuduvad jupid ära osta nii, et palun kirjutage.

                              Kas summutuseks kõlbab see materjal:
                              http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...0#&#33;240-5070
                              ja mitu kotti seda vaja?

                              Comment


                                #30
                                mulle akand arvud juba täitsa meeldima, et milleks leiutada siis ratast 2 korda, kasuta pigem olemasolevaid mõtteid.

                                1) 45l ja 103x270 solgitoru (ainult üks)
                                2)see täite materjal on vatiin, saab igast kangapoest
                                3)mis vahtkumm? kus sul audese elemendi juures vahtkummi on?
                                4)Kasutage otsingut, neid teemasi siin 1xxxxxxxxx tükki
                                S A C
                                Siberian Audio Concept

                                Comment

                                Working...
                                X