Teade

Collapse
No announcement yet.

abi vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    aga kui soov kasutada kahte inverteritoru kas siis oleks mõõdud sellised ?
    103mm ja 240 mm pikk kaks tükki ?

    Kui palju peaks seda vatiini varuma sellise subwoofri jaoks ?

    Comment


      #32
      ma ei saa aru miks sa kahte toru tahad kasutada :huh: pealegi mängib audes 1x103x300mm kõige paremini, kui panna 2 siis peaks vist läbimöötu vähendama või kuidas? ma ikkagi ei soovitaks 2 toru panna sest sellel ei ole lihtsalt mõtet

      Comment


        #33
        et miks kahte?
        sest olen piltidelt vaadanud ja peaaegu kõikidel on 2 inverteri toru, sellepärast arvasingi et teen nii aga no kui parem heli ühega siis ikkagi üks toru

        Comment


          #34
          ma ei keela sul 2 panna aga pane siis 75 ära 103 küll pane

          Comment


            #35
            Originally posted by -kaur-@Dec 18 2004, 09:55
            aga kui soov kasutada kahte inverteritoru kas siis oleks mõõdud sellised ?
            103mm ja 240 mm pikk kaks tükki ?

            Kui palju peaks seda vatiini varuma sellise subwoofri jaoks ?
            Vatiini kohta:
            "Pakendis on 125g materjali (2 matti, piisab 20l ruumala täitmiseks)."

            Sul on küll 45l kast, aga ma ei usu, et sa suudad sinna kaks pakki seda matti sisse toppida. Osta algul üks pakk.

            Comment


              #36
              2x75mm ei anna ühte 103mm välja. kui paned invertereid juurde, st et suureneb inverteri ristlõike pindala ehk siis kastihäälestus koos inverterihäälestusega kukub kõrgemaks, samuti juhtub siis kui inverterit lühendada. Miks ei tee ntx kolmnurkset või kandilist inverterit? (Loeb ristlõike pindala, mitte kuju, kuju määrab teised omadused )
              -

              Comment

              Working...
              X