Teade

Collapse
No announcement yet.

kas borolon on sama efektiivne, kui vatiin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kas borolon on sama efektiivne, kui vatiin

    kas borolon on sama efektiivne, kui vatiin või on kindlasti panna kasti vatiin...

    #2
    krdit ma ei saa aru kas ma olen puhtalollakas või lihtsalt kuu pealt kukkunud. kõik räägivad et topivad poroloni sisse, porolon on ju see valge materjal (teraline) millest tehakse päästerõngaid (vähemalt vanasti) vahtkumm on see mida kõik kõlarite sisse panevad ju.

    teemast: pane ikka vatiini, hind peaks sama/odavam olema, ning effekt nagu parem kah.

    Comment


      #3
      Eip, see valge asi on penoplast... Poroloon on diivanite sees. Mina porolooni ei paneks, (eriti just kinnise mulliga), sest see võtab ruumala ja on suhteliselt sileda seinaga... Õhuke kiht muidugi aitaks natuke seisulainete vastu(see poorne variant, mis on avatud mulliga). Samuti ajapikku läheb (vähemalt vene omad läksid) väga pudedaks pulbriks kätte.

      Comment


        #4
        POROloon on põtrade teine suur leiutis peale no KIA.

        Comment


          #5
          Originally posted by saajatz@Dec 19 2004, 23:38
          krdit ma ei saa aru kas ma olen puhtalollakas või lihtsalt kuu pealt kukkunud. kõik räägivad et topivad poroloni sisse, porolon on ju see valge materjal (teraline) millest tehakse päästerõngaid (vähemalt vanasti) vahtkumm on see mida kõik kõlarite sisse panevad ju.

          teemast: pane ikka vatiini, hind peaks sama/odavam olema, ning effekt nagu parem kah.
          kumb kahest variandist siis?

          Comment


            #6
            Originally posted by Zen+Dec 20 2004, 16:05--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Zen @ Dec 20 2004, 16:05)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-saajatz@Dec 19 2004, 23:38
            krdit ma ei saa aru kas ma olen puhtalollakas või lihtsalt kuu pealt kukkunud. kõik räägivad et topivad poroloni sisse, porolon on ju see valge materjal (teraline) millest tehakse päästerõngaid (vähemalt vanasti) vahtkumm on see mida kõik kõlarite sisse panevad ju.

            teemast: pane ikka vatiini, hind peaks sama/odavam olema, ning effekt nagu parem kah.
            kumb kahest variandist siis? [/b][/quote]
            mõnitad? :P

            ilmselt ikka puhtalollakas :unsure:

            Comment


              #7
              Originally posted by saajatz+Dec 20 2004, 14:20--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (saajatz @ Dec 20 2004, 14:20)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
              Originally posted by Zen@Dec 20 2004, 16:05
              <!--QuoteBegin-saajatz
              @Dec 19 2004, 23:38
              krdit ma ei saa aru kas ma olen puhtalollakas või lihtsalt kuu pealt kukkunud. kõik räägivad et topivad poroloni sisse, porolon on ju see valge materjal (teraline) millest tehakse päästerõngaid (vähemalt vanasti) vahtkumm on see mida kõik kõlarite sisse panevad ju.

              teemast: pane ikka vatiini, hind peaks sama/odavam olema, ning effekt nagu parem kah.

              kumb kahest variandist siis?
              mõnitad? :P

              ilmselt ikka puhtalollakas :unsure: [/b][/quote]
              Anna andeks, kuid mõnikord võiks oma ego kuhugi taha kah varjata. Nii noorelt ei ole veel mõtet hypata.

              Teemasse:
              Tegelikult peaks "seisulaineid vähendav" material olema kindlalt kastis kinni ilma suurema vibreerimiseta. Kuna vatiin on ysna "liikuv", siis soovitaksin ma pigem poroloni. Ei ole veel näinud, et korralik porolon kuskil kõlarites laguneks(pean silmas nyydisajal myydavad poroloni, mis on ysna mahuline).
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                Originally posted by saajatz+Dec 20 2004, 14:20--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (saajatz @ Dec 20 2004, 14:20)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                Originally posted by Zen@Dec 20 2004, 16:05
                <!--QuoteBegin-saajatz
                @Dec 19 2004, 23:38
                krdit ma ei saa aru kas ma olen puhtalollakas või lihtsalt kuu pealt kukkunud. kõik räägivad et topivad poroloni sisse, porolon on ju see valge materjal (teraline) millest tehakse päästerõngaid (vähemalt vanasti) vahtkumm on see mida kõik kõlarite sisse panevad ju.

                teemast: pane ikka vatiini, hind peaks sama/odavam olema, ning effekt nagu parem kah.

                kumb kahest variandist siis?
                mõnitad? :P

                ilmselt ikka puhtalollakas :unsure: [/b][/quote]
                eiei, ma ainult küsisin.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by dixo@Dec 20 2004, 16:35
                  Anna andeks, kuid mõnikord võiks oma ego kuhugi taha kah varjata. Nii noorelt ei ole veel mõtet hypata.
                  ma ei saa küll aru kustkohast mul see ego seal paistab? pigem olen enesekriitiline, et olen loll ja ei tea.

                  Comment


                    #10
                    asi selline et ise olen kasutanud ka poroloni esiteks selle tõttu et ise puutun sellega päevast päeva kokku ja teiseks ei oma tähtsust kas panna tsipa paksem vatiin või tsipa õhem porolon . ei ütle mingit halba sõna poroloni ega vatiini kohta .
                    PS: porolone on erineva paksuse ja erineva pehmusega , seega tuleb poroloni valikuga ettevaatlik olla.

                    Comment


                      #11
                      ma siis ei saagi täpselt aru teie tekstist kumb siis peale jääb, aga odavusest rääkides siis on kõige odavam kusagilt pehme mööbli tehasest seda tuua. Sellisest kohast ma sain vatiini suure koguse nii, et saan unniku kõlareid teha.

                      Comment


                        #12
                        ei oma tähtsust kas panna tsipa paksem vatiin või tsipa õhem porolon .
                        siiani räägin omast kogemusest.

                        Comment


                          #13
                          Mina panin enda kõlarisse vanat vatiini aga ei tea kas õieti panin.panin vatiini kõlari seina kylge kinni&#33; 20csendise kihi heli läks kyll paremax
                          päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

                          Comment

                          Working...
                          X